Nakliyat Şirketleri

Nakliyat Şirketleri

 

 

Evini  veya ofisini taşımak isteyen müşterilerimiz nakliyat şirketleri ile iletişime geçmektedir. Müşterilerimiz  fiyat hakkında detaylı araştırmallar gerçekleştirmektedir. Ancak fiyattan öte hizmet kalitesinin önemi vardır. Çünkü bazı nakliyat şirketleri müşteri memnuniyeti noktasında beklentileri karşılayamamaktadır. Eşyalar yanlış paketlenmekte, doğru bir şekilde araca yüklenmemektedir. Bu nedenle de yükler zarar görmektedir. Hekimoğlu nakliye firmamız ise 25 yıllık tecrübesi sayesinde tüm işlemleri profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir.  Firmamız evden eve taşımacılık, parça eşya taşımacılığı, büro taşımacılığı gibi alanlarda faaliyet göstermektedir. Ayrıca İstanbul’un tüm semtlerine 7/24 araç desteği sağlanmaktadır. Yüklerin zarar görmesi, teslimatların geç yapılması veya eşyaların deforme olması söz konusu değildir. İstanbul nakliye firmaları ekonomik fiyatlar ile hizmet vermektedir.

 

İstanbul Nakliye Firmaları

 

İstanbul nakliye firmaları müşteri memnuniyetine önem veren bir hizmet anlayışına sahiptir. Müşterilerimizden gelen tüm talepler hızlı bir şekilde karşılanmaktadır. Ofislerde, evler de ve depolarda bulunan eşyalar özenlpe paketlenmektedir. Firmamız paketleme, montaj, demontaj gibi ek hizmetleri ücretsiz bir şekilde vermektedir. Ayrıca küçük daireler, parça eşyalar 24 saat içerisinde nakil edilmektedir. Hekimoğlu İstanbul nakliye firmaları villa taşıma, rezidans taşıma ve şehirlerarası evden eve taşımacılık gibi alanlarda da faaliyet göstermektedir. Ankara,  Bursa, İzmir gibi büyük şehirlere haftalık olarak sevkiyatlar düzenlenmektedir. Firmamız taşınacak olan tüm eşyaların güvenliğini maksimum bir düzey de sağlamaktadır. Nakliyat şirketleri içerisin de ekonomik fiyatları ile tanınan Hekimoğlu, her zaman profesyonel bir hizmet sunmaktadır.

 

Ucuz Nakliyat Şirketleri

 

Ucuz nakliyat şirketleri ile taşınan müşterilerimiz, sürekli şikayet etmekte ve mağdur olmaktadır. Bir evin veya ofisin taşınma maliyeti bellidir. Bu maliyetin çok çok altında fiyat veren firmalar işini düzgün yapmamaktadır. Ayrıca ambalajlama, montaj gibi işçilikler için de anlaşma da olmayan ücretler talep etmektedir. Hekimoğlu İstanbul nakliye firmaları ise hem ekonomik hem de anahtar teslim bir hizmet sunmaktadır. Bünyemiz de ki personel ve marangoz ustaları tüm eşyaların montajını gerçekleştirmektedir. Firmamız ucuz nakliyat şirketleri gibi müşterilerini mağdur etmemektedir. Bunun yanı sıra 3+1’den büyük olan her daire yüzde 24’a varan indirimler yapılmaktadır. Parça eşyalar ise tamamen ücretsiz bir şekilde paketlenmektedir.

 

Kurumsal Nakliyat Şirketleri

 

İstanbul nakliyat firmaları arasında yer alan Hekimoğlu, tamamen kurumsallığa önem veren bir hizmet anlayışına sahiptir. Gerek asansörlü gerekse normal taşımacılık hizmetleri kendi imkanlarımız ile verilmektedir. Herhangi bir komisyonculuk yapılması söz konusu değildir. Firmamız İstanbul içi taşımacılık sektörünün en ucuz hizmetini sunarken, kurumsallıktan da ödün vermemektedir. Ofis taşıma, şirket taşıma, ev ve villa taşıma gibi destekler teknolojik ekipmanlar ile sağlanmaktadır. Hekimoğlu kurumsal nakliyat şirketleri sayesinde sizde taşınma sürecini sorunsuz bir şekilde atlatabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir