eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat
Mini Tasarruf Sistemi Nedir?

Mini Tasarruf Sistemi Nedir?

 

Yaşam içinde çok kez küçük borçların büyük sıkıntılara dönüştüğüne şahit olmaktayız. Dolayısıyla bu gibi sorunların kişiler için bir çıkmaza dönüşmemesi adına günümüzde çeşitli alternatif çözüm yolları üretilmiştir. Tabi ki, bunların bazıları ilk anda bireylerin sıkıntısına çözüm olsa da ileri dönemde daha büyük sorun olarak karşılarına çıkmaktadır. Önemli olan ihtiyaç sahiplerinin bütçesini zorlamayacak çözümler üretmektedir. İşte bu noktada Vakıfevim müşterilerinin bütçesini destekleyerek mini tasarruf sistemi adı altında ekonomik çözüm üretmektedir. Peki, Mini Tasarruf Sistemi Nedir? Ülkemizde ilk defa Vakıfevim tarafından uygulanan mini tasarruf sistemi, kişilerin 1000tl ile 5000tl gibi rakam aralığında doğan ihtiyaçlarına çözüm sunan bir uygulamadır.

Bu sistemden 1000tl’den 5000tl’ye kadar ihtiyacınız olan rakam için size en yakın Vakıfevim şubesine başvuruyor ve ihtiyacınızı belirtiyorsunuz. Sonrasında belirttiğiniz rakam üzerinden sizlere özel bir ödeme planı oluşturuluyor ve bu doğrultuda ödeme planı sözleşme yapılarak resmileştiriliyor. Talep ettiğiniz tutar sözleşmenin imzalandığı ay sizlere teslim ediliyor. Bu sayede mevcut sıkıntınız hızlı ve kolay bir şekilde çözüme kavuşmuş oluyor. Ayrıca 1000tl ile 5000tl arasında aldığınız tutarı 12 eşit taksite bölebiliyor ve sıkıntı çekmeden geri ödemesini yapabiliyorsunuz. Çoğu zaman yakın çevreden borç para istemek kişiler için oldukça zordur. Bundan ötürü araba alacaksınız ama 5000tl eksiniz var ise veya kredi kartınızı bulunduğunuz ay içinde kapatmanız gerekiyorsa gibi sayılabilir pek çok nedenden ötürü nakit paraya ihtiyacınız doğduysa, Mini Tasarruf Sistemi sizlerin ihtiyacınız için en doğru çözümlerden biri olacaktır.

Bankaların yüksek faizlerine bulaşmadan küçük ihtiyaçlarınızı doğru bir çözüm getirmek isterseniz, Vakıfevim ile tanışarak her bakımdan kazanç elde edebilirsiniz. Mini tasarruf sistemi sayesinde firmanın güvenirliğinden emin olabilir, daha sonrasında ev ya da araba gibi ihtiyaçlarınız içinde farklı tasarruf sistemlerini değerlendirerek yine doğru bir adım atabilirsiniz. Türkiye’nin en güvenilir firmalarından biri olan Vakıfevim, her daim müşterilerinin menfaatini gözeterek çalışmalarını sürdürmekte ve olabilecek en iyi koşullarda ihtiyaç sahiplerine çözüm üretmektedir. Firmanın resmi internet sayfası üzerinden hizmetlerini inceleyebilir, dilerseniz size yakın bir şubesine gidere yüz yüze iletişim kurabilirsiniz.

https://www.vakifevim.com/mini-tasarruf-sistemi/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir