Haber

Microsoft, Surface Hub Üretim Tesisini ABD’de Kapatıyor

Microsoft, şirketin Surface Hub için yaptığı ABD üretim tesisini kapatıyor. Yazılım devi 84-inç 4K ekranlarını bir yıldan fazla üretiyor ve satıyor, ancak Microsoft şimdi üretim merkezini başka yerlere taşıyor.

Oregonian raporları 124 iş başlangıçta geri 2012 yılında Algısal Pixel Microsoft’un satın alma ile birlikte satın alınmıştır Oregon Yüzey Hub tesisinden kesilmiş olacağı.

Microsoft’un nereye imalatını nereye götüreceği belli değil ancak şirketin, Çin’de üretilen diğer Surface ürünleriyle aynı hizaya gelecek olması muhtemeldir.

Microsoft üretim planları hakkında yorum yapmayı reddetti, ancak bir sözcü micder’e gönderdiği bir e-postadaki bitki kapanışını onayladı. Microsoft sözcüsü “Yüzey imalatımızı pekiştiriyoruz” dedi.

“Bu, Wilsonville, OR ofis ve fabrikasının kapatılmasına neden olacaktır. Yüzey Hubı ürün grubuna bağlı kalmaya devam edeceğiz ve Redmond’daki Yüzey Hub geliştirmesiyle ilerleyeceğiz “dedi.

Microsoft, ilk olarak Seattle’daki Windows 10 etkinliğinde iki yıldan daha uzun süre önce Surface Hub’ı duyurdu.

Büyük ekranların orijinali 2015 yılında gönderilecekti , ancak Mart 2016’ya kadar gönderilmedi.

Microsoft, iki adet Surface Hub, 55.999 $ fiyatlı, 79.99 $ fiyatlı ve 21.999 $ fiyatlı bir model satıyor.

İlk raporlar, Microsoft’un Surface Hub’larından büyük oranda satıldığını gösteriyor ki bu da ya şirketin yeterince üretmediği ya da yüksek talep görmesi anlamına geliyor.

Microsoft, Surface Hub’a bağlı kalacağını söylüyor, bu nedenle Google’ın eşit beyaz tahtasıyla rekabet edebilecek ikinci bir sürümü beklemeyi umuyoruz .

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı