Microsoft Surface Dizüstü ve Pro Artık Dünya Çapında

Microsoft Surface Dizüstü ve Pro Artık Dünya Çapında

Surface Dizüstü Bilgisayarını veya Surface Pro’yu satın almak istiyorsanız, ABD’de olmasanız bile, şimdi alabilmeniz için bir şans var.

Her iki PC de artık dünya çapında bir düzineden fazla pazarda bulunuyor.

Surface Dizüstü bilgisayar artık ABD, Avustralya, Yeni Zelanda, Avusturya, Belçika, Danimarka, Finlandiya, Fransa, Almanya, İrlanda, İtalya, Lüksemburg, Hollanda, Norveç, Polonya, Portekiz, İspanya, İsveç, İsviçre ve Birleşik Krallık’ta .

Eğitim piyasası için Microsoft’un ChromeOS benzeri platformu olan Windows 10 S’nin amiral gemisi cihazı, resmi mağazalardan web uygulamaları ve yazılım çalıştırmak anlamına gelmektedir.

Bir Surface Dizüstü bilgisayarı, ABD’de en az 999 dolar.

Kötü haber şu ki sadece temel Core i5 sürümü mevcut, Core i7 varyantı bu yaza kadar çıkmayacak.

Microsoft önümüzdeki aylarda Avustralya, Avusturya, Kanada, Çin, Danimarka, Finlandiya, Fransa, Almanya, HK, İrlanda, Japonya, Yeni Zelanda, Norveç, İsveç, İsviçre, Tayvan ve İngiltere’de Burgonya, Kobalt Mavisi ve Grafit Altın rengini piyasaya sürmesi beklenmekte.

Cihaz 12,3 inç dokunmatik ekrana sahip ve Intel’in Kaby Lake işlemcileri ile donatılmış olarak geliyor.

99$ Kalem de dahil olmak üzere, temel sürüm için en az 799 dolar mal olacak.

İngiltere’de fiyatlar 2.699$’den başlıyor.

Redmond’un pahalı Surface Studio’yu savurmayı tercih ederseniz, şimdi bunu dünyanın dört bir yanındaki daha başka lokasyonda bulacaksınız.

Şu anda Avusturya, Çin, Danimarka, Finlandiya, Fransa, Almanya, Hong Kong, Japonya, Hollanda, Norveç, İsveç, İsviçre ve İngiltere’de satışa sunulmuştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir