bodrum escort
Mersin Güzellik Okulu 

Mersin Güzellik Okulu 

 

Farklı alanlarda eğitim almayı düşünenler için hizmet vermekte olan güzellik akademisi uzman kadro ile hizmet sağlamaktadır.

Mersin’de hizmet vermekte olan akademi protez tırnak eğitimi ya da farklı konularda eğitim almak isteyenlerin taleplerini karşılamaktadır. Alanında uzman olan eğitmenler tarafından verilecek olan eğitim sırasında uygun ekipman ve malzeme ile uygulama yapılması sağlanmaktadır. Bu sayede sektörde çalışacak olanların uygulamayı sorunsuz şekilde yapması için gerekli bilgi ve deneyime sahip olması sağlanmaktadır.

Sevim Taydaş yeni nesil güzellik akademisi her geçen gün daha iyi koşullarda eğitim alınmasını sağlamaktadır. Sektörde özellikle iyi koşullarda hizmet vermek isteyenler için mersin güzellik okulu almak istediğiniz eğitimi uzman eğitmenler tarafından almanızı sağlamaktadır. Hafta içi ve Cumartesi belirlenen saatlerde eğitim almanız sağlanmaktadır. Kendinizi geliştirmek istediğiniz alanda daha fazla bilgiye sahip olmanız için uzman eğitmenler tarafından eğitim süreci devam ettirilmektedir.

Profesyonel Kalıcı Makyaj Eğitimi

Güzellik alanında özellikle yapılacak olan uygulamalar için en uygun ekipman ve malzeme kullanımı sağlanmaktadır. Güzellik salonu açmak ya da bu alanda çalışmak isteyenler için mersin kalıcı makyaj eğitimi alınacak eğitimler arasında yer almaktadır. Eğitimler konusunda bilgi almak ya da verilecek olan eğitimler için talep edilen fiyatlar hakkında detaylı bilgi elde etmek isteyenler iletişim bilgileri üzerinden görüşme yapabilirler. Yapılan görüşmeler dahilinde taleplerinize göre eğitim programına yazılmanız sağlanmaktadır.

Anasayfa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir