LG’nin Yeni 5K Ultra Geniş Monitöründe Gözlerinizle Şölenmi Yapacak?

LG’nin Yeni 5K Ultra Geniş Monitöründe Gözlerinizle Şölenmi Yapacak?

LG bugün, yeni 5K ultra geniş monitör ve yeni süper taşınabilir Gram Dizüstü bilgisayarları da içeren bir dizi yeni ürün duyurdu.

Geçen yıl LG, monitör hattını büyütmek için büyük bir adım attı ve bu geleneği CES’de yeni bir eklemeyle sürdürüyor.

Yeni 34 inç 5K Ultra Geniş, iş akışının daha iyi görünmesini sağlayacak süper net çözünürlük sayesinde en etkileyici izleme deneyimini sunuyor.

Spesifikasyonlara başlamadan önce tasarım hakkında konuşalım. Monitör tasarımını rafine etmekte LG, yeni 34 inçlik canavarla birlikte Apple’la yaptığı mülayim ve sıkıcı görüntülerden uzun bir yol kat etti. Bu özel model yumuşak beyaz bir renkle şık bir krom ark stantı ile sunulmaktadır. Estetik açıdan hoşunuza gidecek olabilir, masanızın üzerinde olmasını çok isteyeceğiniz bir şey.

21:9 en boy oranıyla ilk 5K ekran olan LG’nin yeni monitörü 2120’de 5120 çözünürlüğe sahip. Ekran, Nano IPS teknolojisi ile donatılmış ve LG’nin sunduğu ekran üzeri renklerin yoğunluğunu ve saflığını daha da artıracak. doğru, canlı bir görüntü deneyimi.

Ultra çözünürlüğü tamamlayan ekran, aynı zamanda yüzde 98’lik bir DCI-P3 renk tayfı görüntü kalitesi ve en yüksek parlaklık için HDR Pro’yu da içeriyor.

5K Ultra Geniş monitör, aynı zamanda 4K papatya zincirleme özelliğini destekleyen ilk Thunderbolt 3 ekran.

Bu, yeni bir MacBook Pro gibi bir Thunderbolt 3 bilgisayarına tek bir Thunderbolt 3 etkin kablo ile bağlandırabilir ve dizüstü bilgisayarınızı şarj ederken 4K içerik ve ses iletebilirsiniz demektir. LG ayrıca, çok yönlülük için iki USB 3.0 portu, iki HDMI portu ve bir Display portu içeriyordu.

Ultra Wide monitörün sizi kazanmasından dolayı sağlam bir bas ses çıkışı için iki adet 5W yerleşik hoparlör bulunuyor.

 

LG, aynı zamanda yeni LG Gram Laptop’u tamamladı. Ultra taşınabilir dizüstü bilgisayar serisine en son eklenen, LG’nin taleplerinin en fazla 19 saat dayanan bir pil sunuyor.

En yeni nesil 8 çekirdekli Intel dört çekirdekli işlemci, DDR4 bellek ve yarı iletken sürücü ile donatılmış olan LG Gram Dizüstü bilgisayar çok güç sağlayacak.

Dizüstü bilgisayarla ilgili dikkati çeken diğer bazı ayrıntılar, sağlam nano-karbon magnezyum alaşım gövdesidir ve süper dayanıklılığa sahiptir.

Hem 35 inç 5K Ultra Geniş ekran hem de Gram Dizüstü bilgisayar bu yıl bir süre sonra satın alınabilir olmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir