LG V30, f/1.6 Lensli İlk Telefon Olacak

LG V30, f/1.6 Lensli İlk Telefon Olacak

Akıllı telefon oyununda, LG’nin yaklaşımı sızıntıları bastırmaya çalışırken yenilgiyi kabul etmek ve sadece her şeyi önceden duyurmak oldu.

Şirketin bir numaralı yakışıklı olan LG V30, 31 Ağustos’da Berlin’de IFA’da resmi olarak hazırlanacak ancak LG bugünün en büyük satış noktasını bildiğimizden emin: kamera. V30, f / 1.6 objektif açıklığına sahip ilk kameralıolacak ve iPhone 7’yi f / 1.8 telefonlardan yüzde 25 daha fazla aydınlatıyor.

Daha geniş diyaframın yanı sıra, LG’nin yeni fotoğraf makinesinin iç yapısı bir cam Objektifin daha keskin, daha sadık görüntüler sağladığı söyleniyor.

LG’nin çift kamera kurulumundaki her iki kameranın da bu iyileştirmelerden fayda sağlayıp sağlamayacağı açıkça belli değil, ancak LG’nin V30’a verdiği önemi de açıkça görüyoruz.

Şirket, V serisini tanıtımından bu yana popüler kılan multimedya performansını iki katına çıkarıyor. İki yıl önce, LG V10 piyasada en etkileyici kameralılardan biriydi, geçen yıl V20 akıllılar arasında en iyi sesi sundu ve bu sene V30 herhalde her iki kategoriyi de yükseltmeye çalışacak.

V30 da geçen yıl büyük ve tıknaz V20 ile bir adım geri çekildi hissettim tasarımı geliştirmeye bir şekilde gitmek zorunda kalacak. Bu amaçla, LG, V30’un fiziksel olarak önceki modelinden daha küçük olacağını, ancak yine de 6 inçlik OLED ekrana sahip olduğunu açıkladı.

LG’nin V30 görüntülemesine yaptığı ilave geliştirmelerden biri, geniş açılı kamera ile kenar bozulmasında bir azalmadır.

Bu kamera ile ekstra geniş görüş alanının yarattığı balık gözü efekti biraz hile yapıyordu, ancak LG, “gruptaki hayaller için ideal” hale getiren üçüncü bir bozulma olduğunu iddia ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir