eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat
Kurumsal Kimlik oluşturmada en büyük yardımcınız Bi Düşün Medya ve Ajans!

Kurumsal Kimlik oluşturmada en büyük yardımcınız Bi Düşün Medya ve Ajans!

Bir işletme açılışı için en önemli problemlerden biri Kurumsal Kimlik oluşturmadır. Unutmayın oluşturulacak ya da geliştirilecek olan Kurumsal Kimlik, işletmenin duruşunu ortaya koyar ve potansiyel müşterilerin şirketi tanıması için yapılan çalışmaların bütünüdür.

Bi Düşün Medya ve Ajans olarak, sizler için en iyi Kurumsal Kimliği oluşturmak için buradayız! Uzman ekip arkadaşlarımız, hayal gücünün sınırı olmayan tasarım ekibimiz ve son teknoloji makinelerimiz ile sizler için en iyi ve uygun Kurumsal Kimlik hizmetini vermek için sizin bir telefon kadar uzağınızdayız.

Kurumsal Kimlik Tasarımı Nedir?

Isırılmış elma logolu herhangi bir ürün gördüğümüzde hepimizin aklına aynı şey gelir. Ya da bir arabanın önünde bir yıldız gördüğümüzde, tanınmış ve prestijli bir markayı hemen tanırız. Prestijli bir şekilde markalaşmanın ilk adımı bir kurumsal kimlik tasarım firması ile iletişime geçilerek mümkün olacaktır. En basit anlatımla kurumsal kimlik, kurumunuzun hem kurum içi hem de dışı temsil kabiliyetinin temel özellikleri ve kriterleridir.

Firmanızın araçlarının ana renginden logoya, antetli kağıtlarından tasarımına kadar her şeye yayılan bir duruş. Markalaşmanın temeli, uzun vadede tanınırlığınızı arttırmak ve kurumsallaşmak, durumunuzun yaratılmasıyla atılır. Kurumsallaşmayı düşünüyorsanız öncelikle iyi bir tasarımcı seçmelisiniz. Bu alanda uzman bir ekip olmalıdır. Bir tasarımcı, bir sanat danışmanı, metin yazarları ve bir grafik tasarımcıdan oluşan bir ekip.

Önce sizi dinler ve sahip olduğunuz veriyi, kurumunuzun beklentilerini ve planlarınızı kısa ve uzun vadede anlamaya çalışırlar. Sonra çalışmaya başlarlar. Bu aşamada logonuzdan başlarlar. Kuruluşunuzun imzası olacak logonun tasarımı en önemli unsurdur. Kuruluşunuzun ruhunu, şifrelerini temsil etmelidir. Renkler özenle seçilmelidir. Çünkü bu renk belki yıllarca firmanızın ana rengi olacaktır. Yine de logo sade ve anlamlı olmalıdır.

Unutmayın Bi Düşün Medya ve Ajans olarak sizler için en iyi Kurumsal Kimlik hizmetini sunuyoruz! Bu önemli süreçte sizler de Bi Düşün Medya ve Ajans ile tanışabilir ve Kurumsal Kimlik oluşturmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Bir telefon kadar uzağınızda ve bir istek kadar size yakınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir