Kumdan Porsche 1. Oldu

Kumdan Porsche 1. Oldu

Deneyim tasarımı ajansı pazarlama Toys, yeni Porsche Cayman 718 için yarattığı kumdan otomobil modeli çalışmasıyla ODD ödüllerinde “yılın Outdoor Uygulaması” ödülünü aldı.

Yeni Porsche 718 Cayman’ın tanıtımı için deneyim tasarımı ajansı pazarlama Toys ilginç bir mekan sponsorluğu çalışmasına imza attı. Geçtiğimiz Ağustos ayında aracın birebir kumdan modelini Çeşme Before Sunset Beach’e yerleştiren ajans, bu işle Ocak ayı başlangıcında ODD ödüllerinde halk ve jüri oylaması sonucunda senenin “Outdoor Uygulaması” ödülünü aldı.
3d modelleme teknikleri kullanarak hazırlanan kumdan Porsche modeli, Before Sunset Beach’te sergilendiği süre diliminde büyük ilgi çekmişti. Plajın ziyaretçileri otomobille fotoğraf çekmek için sıraya girerken bu fotoğraflar Instagram gibi mecralarda büyük beğeni toplamıştı. Ece Erken, Eliz Sakuçoğlu ünlü isimlerin paylaşımlarının yanı sıra önemli ulusal ve uluslararası otomobil blogları da kumdan Porsche’yi haber yapmıştı.

Ajansın açıkladığı değerlere bakılırsa, lansman için meydana getirilen bu çalışma yardımıyla sayede toplamda 1000’den fazla poz çekilmiş, 80.000’in üzerinde de beğeni sayısına ulaşılmıştı. Organik olarak erişilen kişi sayısının ise 3.000.000’un üzerinde olduğu belirtiliyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir