bodrum escort
Kojima, Death Stranding’in Tanıtımı İçin Dünya Turu Düzenleyecek

Kojima, Death Stranding’in Tanıtımı İçin Dünya Turu Düzenleyecek

Geçtiğimiz günlerde oyuna ait bir oynanış videosu da gelen Death Stranding için yeni gelişmeler yaşandı. Kojima Productions’ın Twitter hesabından duyurulan açıklamaya göre Death Stranding’in tanıtımı için tıpkı müzisyenlerin yaptığı gibi bir dünya turu düzenlenecek. Death Stranding, tur boyunca dünyanın farklı yerlerindeki büyük şehirlerde tanıtılacak.

Kojima Productions’ın duyurusuna göre dünya turu, ilk etapta 30 Ekim’de Paris’te düzenlenecek bir organizasyon ile başlayacak ve devamında başka şehirlerde de benzer organizasyonlar düzenlenecek. Şimdilik belirlenen rota üzerinde bulunan şehirler ise şu şekilde: Berlin, Londra, New York, Osaka, San Francisco, Seul, Singapur, Taipei ve Tokyo.

Tura ilişkin detaylar ileriki bir tarihte açıklanacak olsa da Hideo Kojima’nın her etkinlikte olması bekleniyor.

Death Stranding’in konusu ve fiyatı

Türkçe altyazı desteğinin de yer alacağı Death Stranding, başrollerinde Norman Reedus, Mads Mikkelsen, Léa Seydoux ve Lindsay Wagner’in yer aldığı, PlayStation 4 için özel geliştirilmiş bir açık dünya aksiyon macera oyunu olarak gelecek. Playstation’un resmi açıklamalarına göre oyunun konusu ise şöyle:

“Yakın gelecekte, gizemli patlamalar dünyayı sarstı ve Ölüm Kıyısı olarak bilinen bir dizi doğaüstü olaya neden oldu. Topraklara musallat olan öteki dünyaya ait yaratıklar ve kapıda bekleyen kitlesel yok oluş karşısında Sam Porter Bridges, mahvolmuş topraklar boyunca yolculuk etmeli ve insanoğlunu kapıdaki felaketten kurtarmalı.”

Şu anda Playstation Store’da ön siparişe açık olan Death Stranding’in 2 farklı sürümü bulunuyor. Oyunun normal paketi ön siparişe özel 429 TL’den satılırken, Dijital Deluxe sürümünün ön sipariş fiyatı ise 489 TL olarak belirlenmiş durumda. 8 Kasım’da çıkış yapacak olan oyunun resmi Playstaion Store sayfasına ulaşmak içinse bu bağlantıyı kullanabilir ve ön sipariş verebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir