Kedi Yolu Uygulaması Ve Özellikleri

Kedi Yolu Uygulaması Ve Özellikleri

 

 

Tüm binaların çatılarına ve iç tavana yakın olarak dar geçitler tasarlanmaktadır. Bu dar geçit yolları binaların yapımları sırasında özellikli biçimlerle her odanın içinden geçmektedir.

 

Aynı zamanda çatı kısımların uç alanlarına uyarlanan dar oyuk alanlarına ve iç tavana uyarlanan bu üretime kedi yolu denilmektedir. Bu dar yollar pek çok özelliği içeren ekipmanlar ile alana uygun biçimde üretip, montajı sağlanmaktadır.

 

Kurulum öncesinde farklı ebatlar ile ele alınarak tasarlanabilen yol geçitleri rahat ve sağlam yapılarla imalat alanına düzenlenmektedir. Güncel her binaya çok fonksiyonel artılar kazandıran bu yol tasarımları oldukça niteliklidir.

 

Bina Çatı Cephelerine Metal ve Çelik Kedi Yolu İmalatı

 

Bina çatılarının kenarlarına uygun olarak tasarlanan yol, her bir yönüne kaliteli işlemlerle uyarlanmaktadır. Farklı imalatları kapsayan dar geçitli yollar, cephelere metal ve çelik malzemelerle tasarlanıp uygulanmaktadır.

 

Bina çatılarına uygulanan tasarım ile iç tavanlar için yapılan üretim birbirinden çok farklı olmaktadır. Bina tavan aralarına yakın biçimde imalatı sağlanan kedi yolu ince metal boğumları ve yanlarının çelik özelliği ile sağlam bir kullanım geçitlerini içermektedir.

 

Dar olması dolayısıyla her odanın içinden geçen panelleri ve çatıların uçlarından dört bir yanını çevreleyen metal ve çelik tasarımları son derece kaliteli görsellik oluşturmaktadır.

 

Çalışmalar Esnasında Kolaylık Sağlayan Kedi Yolu

 

Çok özellikli ve çok çeşitli olarak tasarlanabilen bu imalatlar; ev, iş yeri, asma köprü, inşaat alanlarındaki çalışmalar için entegre edilen sistemleri de içermektedir. Kolaylık sağlayan yapı görseli, aynı zamanda çalışmalar esnasında pratik geçitler sunmaktadır.

 

Kaliteli metal malzeme ve çelik malzeme ile ideal imalatları içeren kedi yolu, uygun boyutlarda tasarlanmaktadır.

 

Ergonomik yapıya hakim olan bu sistem metal örgüleri ile birleştirilerek, yolun daha da sağlam, dayanıklı ve niteliğine dikkat çekmektedir. Çok yararlı bir imalat tasarımı olmakla birlikte çatılarda ve iç tavan bölmelerinde uzun ömürlü kullanım sunmaktadır.

 

Farklı Ekipmanlar ile Çok Farklı Kedi Yolu Uygulaması

 

Farklı ekipmanlar ile çok farklı uygulamaları yapılan kedi geçitleri, her alanda kaliteli ve nitelikli işlevsellik sunmaktadır. Geçit özelliği çerçevesinde yolların imalatı, ekonomiklik açısından ölçüm boyutları yönünde değerlendirilip, alanlara uygulanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir