Kaçırılmayacak 7 Ücretsiz iOS Oyunu!

Kaçırılmayacak 7 Ücretsiz iOS Oyunu!

Her ne kadar oyun oynamak için bilgisayarları ya da konsolları tercih etsek de artık telefonlar da bu konuda iyi bir alternatif haline geldi. Ancak telefonlar için başarılı oyunlar bulmak konsol ve bilgisayarda olduğu kadar kolay değil çünkü pazar mobil mağazalarda çok daha geniş. Hal böyle olunca da biraz daha seçici olmamızı sağlayacak listelere göz atıyoruz. Eğer bir iOS cihaza sahipseniz, bu haftaki listemize muhakkak göz atmalısınız;

Best Rally

Arkadaşlarınıza meydan okuyarak ya da oyun içi kupaları tamamlamaya çalışarak oynayabileceğiniz keyifli bir yarış oyunu olan Best Rally’ye AppStore’dan ücretsiz bir şekilde ulaşmak mümkün.

  • Best RallyİNDİR

Dere Evil Exe

Hem hikaye modu hem de eğlenceli bulmacaları ile keyifli bir oyun olan Dere Devil Exe, grafikleri ile de retro oyun severler için iyi bir seçenek. 

  • Dere Evil ExeİNDİR

Identity V

Eğer korku oyunlarını seviyorsanız ve telefonunuzda uzun zamandır bu tarzda bir oyun yoksa, gerilim dolu hikayesi, keyifli oynanışı ve modları ile Identity V, sizi tatmin edecek oyunlardan biri olabilir. Oyuna AppStore üzerinden ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

  • Identity VİNDİR

Rocket Valley Tycoon

Şehir inşa etmek, kaynaklarınızı yönetmek ve uzay yarışlarında ilk sıraya oturmak gibi pek çok görevi aynı anda gerçekleştirmeniz gereken eğlenceli bir oyun olan Rocket Valley Tycoon, retro grafikleri ve haritasıyla da son derece başarılı.

  • Rocket Valley TycoonİNDİR

Tales of Thorn: Global

RPG severlerin mutlaka şans vermesi gereken oyunlardan biri olan Tales of Thorn: Global, hem oynanışı hem de karakter ve yetenek haritasının genişliğiyle ilgi çekici oyunlardan biri.

  • Tales of Thorn: GlobalİNDİR

Westland Survival

Bir kovboy olarak gözlerimizi açtığımız oyunda, hayatta kalmak için her you göze almamız gerekiyor. Pek çok oyun bileşenini aynı anda bünyesinde barındıran Westland Survival, mobil oyunlar arasında son dönemin en çok göze çarpan oyunlarından bir tanesi.

  • Westland SurvivalİNDİR

Dead Island: Survivors

Eğer zombi hikayelerini ve oyunlarını seviyorsanız Dead Island: Survivors’da zombi istilasından sağ kurtulmanız gerekecek.

  • Dead Island: SurvivorsİNDİR

Listemizde yer alan tüm oyunları, altlarında yer alan linklere dokunarak telefonunuza yükleyebilirsiniz. Şimdiden iyi eğlenceler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir