bodrum escort
Jabra Elite 65T detaylı inceleme

Jabra Elite 65T detaylı inceleme

Kulak içi kablosuz kulaklık kategorisinde, Apple AirPods ve Samsung Gear IconX modellerinin karşısına çok ciddi bir rakip geldi. Jabra’nın kısa bir süre önce satışa sunduğu Elite 65T modelini inceledik. Jabra Elite 65T inceleme videosu ile karşınızdayız.

Jabra Elite 65T özellikleri

Jabra’nın kablosuz kulak içi kulaklığı Elite 65T, öncelikli olarak 4 mikrofonlu yapısı ile dikkat çeken bir model. Bu özellik sayesinde, telefon görüşmelerinde, ses ve rüzgar gürültüsü, neredeyse tamamen ortadan kaldırılıyor.

Elite 65T, üzerinde yer alan 6 mm çağındaki sürücüler, 6,0 × 5,1 mm boyutları ile 20 Hz – 20 kHz ses frekans aralığı sunabiliyor. 5 saate kadar pil ömrü, Bluetooth 5.0 teknolojisi, Android ve iOS için ücretsiz olan Sound+ yazılımı ile kulaklığın tüm ayarlarına erişip yönetme özelliği dikkat çeken detaylar arasında yer alıyor. Bluetooth 5.0 teknolojisi, toplamda 8 cihaza kadar bağlantı desteği ve eş zamanlı olarak 2 cihazda kullanılabilme imkanı sunuyor.

Kutu içerisinden çıkan, şarj ünitesi, hem kulaklıkları güvence altında korumanızı hem de 2 tam şarj ile toplamda 10 saate kadar ilave kullanım süresi elde etmenizi sağlayacak.  Bu şarj birimi, microUSB portu üzerinden şarj oluyor.

Jabra Elite 65T inceleme

Jabra’nın yeni nesil kablosuz kulak içi kulaklığı nasıl bir deneyim sunuyor? 799 TLpeki fiyatının hakkını veriyor mu? Tüm bu soruların yanıtı, Jabra Elite 65T detaylı inceleme videomuzda!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir