bodrum escort
Huawei’nin Yeni Çıkaracağı Telefonun Görüntüsü ve Bilgileri Sızdırıldı

Huawei’nin Yeni Çıkaracağı Telefonun Görüntüsü ve Bilgileri Sızdırıldı

Huawei’nin piyasaya sürmesi beklenen telefonu enjoy 8’in teknik bilgileri ve görüntüsü sertifika alınması sırasında internete sızdırıldı. Yakında çıkacak olan Huawei Enjoy 8’e ait LDN-TL10 ve LDN-TL20 olmak üzere iki model numarası TENAA tarafından onaylandı. Akıllı telefon, Çin düzenleyici kurumun web sitesinde göründüğünden, tüm özellikleri ve görüntüleri de ortaya çıktı.

Enjoy 8’in tam bir metalik kasa özelliği varmış gibi görünüyor. 158.3 x 76.7 x 7.8 mm ölçülerinde ve 155 gram ağırlığındaki Enjoy 8’in, Siyah, Altın, Mavi ve Gül Altın, renk varyantları olacak.

Enjoy 8, 720 x 1440 piksel HD+ çözünürlüğü destekleyen 5.99 inç tam ekran bir tasarıma sahip. Akıllı telefonun gücü 1.4 GHz sekiz çekirdekli işlemci ile sağlanıyor. LDN-TL20 modelinde 4 GB RAM ve 64 GB depolama alanı bulunurken, LDN-TL10 3 GB RAM ve 32 GB depolama alanına sahip. Telefonun bir microSD yuvası bulunuyor. Her iki versiyonda da 2.900mAh batarya kullanılıyor.

Telefonun arka yüzünde 13 megapiksel ve 20 megapiksel çözünürlüğe sahip çift kamera modülü bulunuyor. 8 megapiksel çözünürlüğünde ön kamera bulunuyor.Telefonun TENAA görüntüleri, LDN-TL10’un çift ön kameralara sahip olduğunu gösteriyor.Telefonun arka yüzünde parmak izi tarayıcı mevcut.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir