eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat
Huawei’nin En İyi Amiral Gemisi, Honor 8 Pro

Huawei’nin En İyi Amiral Gemisi, Honor 8 Pro

Honor markası Huawei’nin akıllı telefonlarının en iyi parçalarını alır ve bunları, banka hesabınızdan fazla bir şey almayan yeni cihazlarda paketler.

Honor 8 gibi akıllı telefonlarla orta menzili ihlal ettiği için çizgi daha bulanıklaştırılmıştır. Şimdi ise 475$ ‘lik açıklama ile Huawei 8 Pro bugün yeni amiral gemisidir.

 

Honor 8 Pro’nun içinde sıkışan Huawei’nin en iyi ev çipi: Kirin 960, dört adet 2.4GHz çekirdek ve dört adet 1.8GHz çekirdeğe sahip.

6GB RAM ve 64 gig’lik genişletilebilir depolama birimi bunu destekliyorsa, bu herhangi bir hesap tarafından bir canavar.

Ayrıca Android 7.0 Naguat üzerine kurulu olan Huawei’nin EMUI (5.1) ‘in en yeni sürümünü çalıştırıyor.

Geliştirmeler arasında, daha iyi bir mavi ışık filtresi ve GoPro ile birlikte geliştirilen, Highlights olarak adlandırılan ve galeride mevcut olanlardan otomatik olarak video hikayeleri oluşturan yeni kamera özelliği var (HTC’nin eski Zoe özelliğine çok benziyor).

Diğer bazı Huawei cihazları gibi, Honor 8 Pro, performansı en iyi duruma getirmek için günlük öğrenim sürenizi tahmin ederek makinenin öğrenmesini kullanır; böylece, aksi takdirde uygulamadan daha hızlı yüklenir.

Görünüşe göre, kullanımdan 500 gün sonra bile cihazın yüzde 80 verimlilikle çalışmasını bekleyebilirsiniz.

Honor 8 Pro, Huawei’nin çeşitli aksesuarları da dahil olmak üzere tanıtım fiyatı için 474 £ olan vmall mağazasından İngiltere’de ön sipariş verebilir.

Resmi lansman 20 Nisan’da yapılacak ve bu noktada Amazon da olacak.

ABD fiyatlandırması veya doluluk durumu hakkında henüz bir kelime yok, ancak Honor’un bölgede markasını zorlamaya devam etmesi nedeniyle, bu konuda daha fazla bilgi edineceğimizden oldukça eminim. Ve bunu muhteşem Honor 8 Pro’dan daha iyi telefon hangisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir