Honor Play İçin EMUI 9.1 Güncellemesi Yayınlandı

Honor Play İçin EMUI 9.1 Güncellemesi Yayınlandı

Honor Play, Honor firmasının üretmiş olduğu ve daha çok oyunculara yönelik özellikleriyle ön plana çıkan bir telefon. Telefonun diğer oyunculara yönelik telefonlara göre uygun fiyatlı olması, özelliklerinin ve performansının amiral gemisi olarak adlandırılan telefonlara kafa tutabilecek seviyede olması, Honor Play’i tercih edilebilir bir telefon hâline getiren önemli etmenler. 

Honor Play’in şu anki işletim sistemiyle birlikte sergilediği performans da yeterli ölçüdeydi fakat firma, bu performansı Eylül ayında yayınlamış olduğu EMUI 9.1 güncellemesi ile birlikte daha üst bir seviyeye çekmeyi amaçlıyor. Ayrıca güncelleme, Android güvenlik düzeltmesinin ekini de içeriyor. EMUI 9.1.0.336 (C675E2R1P9) olarak kodlanmış olan güncellemenin boyutu ise 238 MB olacak.

Honor Play, EMUI 10 güncellemesini alacak mı?

İnsanların akıllarındaki en önemli sorulardan bir tanesi de EMUI 10 güncellemesinin gelip gelmeyeceği sorusu. Bu konuda ise resmi olarak yapılmış bir açıklama bulunmuyor fakat güncellemeyi alacak olması kuvvetle muhtemel gibi gözüküyor. Yine de kesin bir yorum yapabilmek için resmi bir açıklamanın yapılmasını beklememiz gerekiyor.

Telefonunuza henüz bir güncelleme bildirimi gelmediyse telaşlanmanıza gerek yok çünkü güncelleme kademeli olarak dağıtılıyor ancak yine de beklemek istemiyorsanız telefonunuzun Ayarlar kısmından sürekli olarak güncellemeleri takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir