bodrum escort
Hacamat Tedavisi Nedir?

Hacamat Tedavisi Nedir?

Eski tıp yöntemlerinden olan hacamat tedavisi, günümüzde de kullanılan kan alma yöntemlerindendir. Bu kan almak yöntemi çoğu hastalığa iyi geliyor. Vücutta biriken kirli kanın çekilmesi ile ağrı, sızı ve diğer rahatsızlıklar sona eriyor. Sizler de İstanbul ve çevresinde yaşıyorsanız hacamat tedavisi İstanbul merkezlerinde tedavi olabilirsiniz.

Hemen hemen her hastalığın tedavisinde kullanılabilen hacamat genellikle baş ağrısı, diş ağrısı, kulak hastalıkları, ödem sorunları gibi pek çok hastalığa şifadır. Hacamatın yanı sıra ozon tedavisi de çoğu hastalığın tedavisinde kullanılan yöntemlerdendir. Yara ya da rahatsızlığa ozon gazı uygulanarak tedavi edilir. Bağışıklık sisteminde de uyarı vermek amacıyla ozon gazı tedavisi uygulanabilir.

Ozon ve Sülük Tedavisi Nedir Ne İşe Yarar?

Günümüzde pek çok yara ve rahatsızlığın tedavisinde uygulanan ozon gazı kısa süre içinde iyileşme gösteren tedavilerdendir. İstanbul ve çevresinde yaşama durumunda ozon tedavisi İstanbul merkezlerinden hizmet alabilirsiniz. Yaralarınızın durumuna göre tedaviye devam edebilirsiniz. Eski çağlardan günümüze kadar gelen tedaviler arasında bir de sülük tedavisi yer alıyor.

 Hem dinde hem de tıpta yeri olan sülüğün de pek çok hastalığa şifa olduğu görülüyor. Varis, hemoroid, egzama, sinüzit, akne ve sivilce, cilt sorunları ve göz hastalıkları gibi sorunların tedavisinde kullanılıyor. Sülük tedavisi İstanbul merkezlerinden hastalığınızda göre tedavi olabilirsiniz. Dr Ayse Gulay Tekin sitesinden yararlanabilirsiniz.

Mezoterapi Nedir Nasıl Yapılır?

Eski tıp yöntemlerinden olan mezoterapi, cilt yenileme olarak da biliniyor. Çeşitli deri hastalıklarında, yara ve leke izlerinde, selülit, saç tedavisi gibi pek çok bölgede uygulanabiliyor. Kan dolaşımını uyaran bir yöntem olduğundan dolayı kısa sürede cevap alınır. Hasarlı olan bölgeye uygulanan işlemde cilt altındaki yapılar uyarılır.

 Cilt yenilemenin yanı sıra kilo kaybı, spor yaralanmaları, akut ya da kronik ağrılar gibi rahatsızlıklarda da uygulanan yöntemlerdendir. Gebe ve kanser hastalarında uygulamaya uygun değildir. Mezoterapi İstanbul merkezlerine tedavi olabilirsiniz. Ciddi bir yan etkisi olmayan tedavi yöntemi sizin için uygun olduğu durumda gönül rahatlığıyla yaptırabilirsiniz. Dr Ayse Gulay Tekin sitesinden dilediğiniz şekilde yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir