Globalde ortak çalışma alanlarını gösteren platform: CoWorking.Coffee

Globalde ortak çalışma alanlarını gösteren platform: CoWorking.Coffee

İş seyahatleri için yurt dışına gidildiğinde çalışmak için bir yer aramak oldukça zahmetli olabiliyor. Bilinen belli başlı yerler dışında kalanları ise fiyatı, sağladığı imkanları açısından kıyaslamak kişiye çalışma zamanından kaybettiriyor ve durum böyle olunca verimlilik de kayboluyor. CoWorking.Coffee adlı platform ise globaldeki ortak çalışma alanlarını kullanıcıya tek platformda sunuyor.

Hem yurt dışında yaşayıp freelance çalışanlar için hem de yukarıda da bahsettiğimiz gibi iş seyahatlerinde ülke dışında bulunanlar için büyük kolaylık sağlayan CoWorking.Coffee, co-working felsefesiyle iş yapan ofisleri ve kahve dükkanlarını bir araya getiriyor. Platformda sadece ortak çalışmalarını, sadece ortak yaşam alanlarını ve ortak çalışma alanın olmadığı alanları bulabilmek mümkün oluyor. 

Birçok şehir ve 4 farklı dil seçeneği

CoWorking.Coffee’de Toronto’dan Krakow’a, Londra’dan Las Vegas’a birçok şehir mevcut. Ancak Türkiye’den herhangi bir şehir bulunmuyor. Bunun nedeni ise platformun ortaklıklar yaparak mekanları ekliyor oluşu. CoWorking.Coffee’de bulunan herhangi bir şehri seçtiğinizde, önce o şehre dair temel bilgileri, daha sonra şehirde yer alan çalışma alanlarını görüntüleyebiliyorsunuz. Çalışma alanlarının birçoğunun iletişim bilgisi de kullanıcıyla paylaşılıyor, ancak bazı alanlar için bilgiler oldukça kısıtlı. Buna rağmen platform genel itibarıyla kullanıcının ihtiyaçlarını karşılıyor. 

CoWorking.Coffee’nin tamamen ücretsiz olduğunu ve platformun sadece web üzerinden kullanılabildiğini hatırlatalım. Platformu kullanmak için herhangi bir üyelik zorunlu kılınmıyor, ancak bilgilendirme e-postaları ve ekstra bilgiler için üyeliğin avantajlı olacağı belirtiliyor. Üye olmak için bir kullanıcı adı belirleyip e-posta adresiniz ve belirlediğiniz şifre yeterli oluyor.

CoWorking.Coffee’de İngilizce, Fransızca, Portekizce ve Japonca olmak üzere dört farklı dil seçeneği bulunuyor. Platformu buradan inceleyebilirsiniz.

Coworking.coffee

Webrazzi Insights
Son Insights İçerikleri
İndirim dönemlerinde e-ticarette her aşamanın kesintisiz çalışması alışverişlerin başarılı tamamlanmasını artırmakta
Tedarik zinciri ve lojistik şirketleri, verimsiz iletişim yöntemlerine daha çok güveniyorlar
Bankaların %81’i dijital dönüşüm için iş ortaklarıyla çalışıyor

Son Insights Raporları
Direct-to-Consumer Girişimleri [Rapor]
İş Yaşamı Değerlendirmesi [Araştırma Raporu]
Yeni Nesil Bankacılık [Araştırma Raporu]

Insights hakkında detaylı bilgi
Şirketinizin Insights hesabı var mı?

0 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir