eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat
Genç Albayraklılar İşbaşı Eğitim Programı başladı

Genç Albayraklılar İşbaşı Eğitim Programı başladı

Albayrak Grubu yeni mezun gençlere iş imkanı oluşturmak üzere Genç Albayrak İşbaşı Eğitim Programı’nı başlattı. Mali işler ve finans departmanlarında yetiştirilmek üzere programa başvuran yeni mezunlar açılış etkinliğinde Albayrak Grubu yöneticileriyle tanıştı ve görev alacakları şirketleri öğrendi. Hayallerini gerçekleştirmek ve tecrübe kazanmak isteyen yeni mezun adaylar, Albayrak Grubu’nun 50’ye yakın şirket ve yayın markasıyla tanışma ve deneyim kazanma fırsatı yakalayacak.

Açılış etkinliğinde konuşma yapan Albayrak Grubu CEO’su Ömer Bolat, Genç Albayrak İşbaşı Eğitim Programı ile ilgili olarak “Bu yıl 5’incisini düzenlediğimiz, Grubumuz bünyesinde faaliyet gösteren şirketlerimizin mali işler ve finans birimlerinde uygulayacağımız Genç Albayrak İşbaşı Eğitim Programı’nın kurumumuza ve gençlerimize hayırlı olmasını diliyorum. Daha önceki dönemlerde yaklaşık 500 yeni mezun 3 ay boyunca kurumumuzda staj yapmış, bu kişiler arasından 250 kişi program sonunda kadromuza dahil edilmiştir. Sektöre, mali işler ve finans alanında uzmanlık kazandırabileceğimiz, işini özveriyle yapan, gelişime ve yeniliklere açık, nitelikli nesiller yetiştirerek, yeni mezun istihdamına katkı sağlamayı amaçlıyoruz” dedi.

Albayrak Grubu, kariyer yolculuklarının başında olan yeni mezunlara yönelik işbaşı eğitim programlarını belirli periyotlarla hayata geçirerek yeni mezun istihdamına desteğini sürdürüyor. Bolat konuşmasına “Gençler bizim geleceğimiz, Albayrak Grubu olarak ülkemizin ihtiyaç duyduğu sahalarda meslek sahibi, nitelikli, milli ve manevi değerleri taşıyan insanlar yetiştirilmesine önem veriyoruz. Gençlerin mücadeleci ruhundan, teknolojiye, dijitalleşmeye ve değişimlere açık olmalarından aldığımız ilhamla genç istihdamını her zaman destekliyoruz. Gençlerimize yatırım ülkemize yapacağımız en önemli yatırımdır” sözleriyle devam etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/micderc1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/micderc1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/micderc1/...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/micderc1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35