Game of Thrones’un Spin-off Projesi Başlıyor

Game of Thrones’un Spin-off Projesi Başlıyor

İlk Game of Thrones spin-off projesinin başladığı duyuruldu. Son dönemlerde çok popüler hale gelen “pilot bölümler“ modasına Game of Thrones da katılıyor. Prequel yani ön bölüm sisteminde hikayenin devamına değil başlangıç noktasına doğru ilerlersiniz. Bunun en iyi örneğini Star Wars serisinde de görebilirsiniz. Game of Thrones’un spin-off projesi ile hikayenin başlangıç noktasına giden yeni bölümler çekilmeye başlayacağı duyuruldu. Filmin çekimleri Ekim 2018’de başlayacak ve dizinin senaristleri arasında George R. R. Martin bulunacak.

 

Game of Thrones’un Arya’sı Maisie Williams, Instagram Üzerinden Diziye Veda Etti

Sızdırılan habere göre dizinin adı Uzun Gece olacak ve Kahramanlar Çağı olarak bilinen Westeros dönemini kapsayacak. Uzun Geceyi ve Ak Yürüyenler’in nereden geldiklerini, amaçlarını ve geçmişlerini daha yakından göreceğiz. HBO, haziran ayında yaptığı açıklama “Westeros’un tarihinin korkunç sırlarından, ak yürüyenlerin gerçek kökenine, Doğu’nun gizemlerinden, Stark efsanelerine bu bildiğimiz sandığımız hikaye değil”dedi. Bu zamana kadar izlediklerimiz aslında hikayenin en can alıcı noktaları olmayabilir.

 

Game of Thrones’ta Jon Snow’un Hikayesi Geçtiğimiz Sezonlarda Açıklanmış Olabilir

Dizi, Kuzey İrlanda’nın başkenti Belfast’ta çekilmeye başlayacak ve galasının 2020’de yapılması bekleniyor. Uzun Gece; korkunun, acının ve karanlığın Westeros’ta egemen olduğu süreç olarak bilinir. Uzun Gece denilmesinin en önemli nedeni Fetih Savaşı gerçekleşmeden sekiz bin yıl öncesinde sonu gelmeyen bir kış ve kıtlığın yaşanması. Bu korkunç kış ve kıtlığın ardından gelen terör ise Westeros’u gerçek bir karanlığın içine sürüklemiştir.

Kütahya mutlu son

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir