Game of Thrones’un Sansa Stark’ından Açıklama: Katliama Hazır Olun!

Game of Thrones’un Sansa Stark’ından Açıklama: Katliama Hazır Olun!

Bildiğiniz üzere yüksek bütçesi ile günümüz dizi anlayışının çehresini değiştiren Game of Thrones, final sezonu olan 8. sezon için gerçekleştirilen çekimlerini tamamladı. Dizi bizlere ne yazık ki 2019 yılında sunulacak olsa da dizinin ünlü oyuncuları, çekilen sahnelere dair duygu ve düşüncelerini izleyiciler ile paylaşmaktan geri kalmıyor.

Game of Thrones’un Khaleesi’si Emilia Clarke’dan Duygusal Veda

Dizinin baş karakterlerinden Sansa Stark’a hayat veren Sophie Turner da dizi ile ilgili heyecanını gizlemeyerek, açıklamada bulunan isimler arasına katıldı. Karakterinin gelişimi hakkında bilgi veren Turner, Sansa karakterinin artık gerçek kişiliğine kavuştuğunu ve o eski ürkek kızın yerine bir savaşçının geldiğini belirtti.

Game of Thrones’un Khal Drogo’su, Kratos’u Oynamak İstiyor

Final sezonunun, dizinin bitişine yakışır şekilde vahşi geçeceğini söyleyen genç oyuncu, birçok beklenmedik ölümün izleyicileri beklediğini, eğer önceki sezonlarda gerçekleşen ölümlerden etkilendiyseniz daha göreceğiniz çok şey olduğunu, üstü kapalı bir şekilde ima etti. Sansa Stark’ın ölüp ölmeyeceğine dair bir ipucu vermeyen Turner, karakterinin gizemini korudu.

Nasıl bir sezonla karşılacağımızı henüz kestiremesek de bazı söylentiler dizinin bize yaşatacaklarını şimdiden hissettiriyor. İddialara göre dizi içerisinde geçen bir savaş sahnesi için Game of Thrones ekibi, tam 55 gece boyunca çekimlerine devam ederek adeta bir rekora imza atmış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir