Mobil

Galaxy S8’in Yeni Konsepti Dikkatleri Üzerine Çekti!

Samsung’un mart ya da nisan ayında tanıtacağı amiral gemisi akıllı telefonu Galaxy S8 hakkında sızıntı bilgilerin yanı sıra, konsept görüntüleri de gelmeye devam ediyor.

Grafik tasarımcısı Lee Kingway, şimdiye kadar gelen söylenti ve sızıntılara dayalı olarak, en inandırıcı Galaxy S8 konseptini tasarladı. Galaxy S8’in nasıl bir tasarımla çıkabileceğinin en inandırıcı görüntüsü diyebiliriz.

Beklenen ekstra ince üst ve alt çerçeveleri, iris tarama özelliği, fiziksel Ana Ekran düğmesi eksikliği ve telefonun önünün büyük bir bölümünü kaplayan kavisli AMOLED ekran gibi tüm söylentiler bu mavi, siyah beyaz renkli konsept tasarımda mevcut.

Güvenilir kaynaklardan, son sızıntılara göre Galaxy S8 özellikleri!

Telefonun kenarlarına bakıldığında, Samsung’un yeni sanal asistanı Bixby sol tarafta, USB-C bağlantı noktası alt kısmında ve 3.5mm jak girişini bulabilirsiniz. Kamera kısmında tek objektif,  LED flaşı ve kalp atış hızı sensörü ile birlikte konumlandırılmış.

Parmak izi tarayıcının ekrana entegre olacağı söyleniyordu ancak, bu konsepte kamera yanına yerleştirilmiş.

Samsung Galaxy S8 ve muhtemelen farklı bir vrsir versiyonu yaklaşık iki ay sonra resmen ilan edilecek ve bilgiler geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı