Galaxy S8 Yakında Burgundy Red’de Gelecek

Galaxy S8 Yakında Burgundy Red’de Gelecek

Kırmızı ya da birçok varyasyonlarından biri yeni siyah olduğunda hatırlıyor musun? Öyle görünüyor ki, Samsung’un hatırladığı şey var.

Neredeyse bir yıl geç olsa da. Samsung sadece Burgundy Red baskısının Galaxy Note 8 için değil Galaxy S8 için çıktığını duyurdu.

Evet, yeni bir amiral gemisi ilan edilmeden sadece birkaç ay önce, 2017 yılının amiral gemisi yeni bir renk alıyor.

Yine de kırmızı ile ne var? Birincisi, kesinlikle bir baş tarayıcı. Piyasadaki akıllı telefonların çoğu siyah, beyaz veya gri renklerdedir ve ara ile mavi veya yeşil yamaları bulunur. Hatta pembe, Rose Gold iPhone sayesinde neredeyse yaygınlaştı.

Apple, sınırlı iPhone Red sürümünü devre dışı bıraktığında, bazı üreticiler doğal olarak yeni boya işini istiyorlardı. Şık şarabın görüntüsünü uyandıran bir isimle Samsung’un elinde.

 

Galaxy S8 Burgundy Red, Midnight Black, Orchid Grey, Coral Blue, Arctic Silver ve Maple Gold’u içeren renk seçeneklerinin gökkuşağına katılıyor. Samsung, yeni modelin ilk kez 28 Kasım’da Kore’ye geleceğini söylüyor. Ancak şirket, pazardaki yeni rengi daha sonra alacak olan cazibe alanını hala cazip hale getiriyor.

Burgundy Red rengi kesinlikle Samsung 2017 amiral gemisi satın almayanları hedef alıyor ancak şu soru eşsiz rengin satmak için yeterli olup olmayacağı. Galaxy S8 kendisi, üç Samsung şampiyonunun en küçük ve en uygun fiyatlı modellerinden biri. Yakında Ocak ayı başlarında halefi olacağı yönünde söylentiler var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir