bodrum escort
Galaxy S11 tasarımsal açıdan ne gibi değişikliklere sahip olacak?

Galaxy S11 tasarımsal açıdan ne gibi değişikliklere sahip olacak?

Galaxy S10 ailesinde olduğu gibi; Galaxy S11, S11 Plus ve S11e modelleri ile karşımıza çıkacak olan Samsung’un, tasarım konusunda değişiklik yapıp yapmayacağı merak ediliyordu.

Bugün ise Galaxy S11’e ait olduğu söylenen ekran koruyucu filmi sızdı. Sızdırılan bu ekran filmine göre; Samsung tasarımsal açıdan Galaxy Note 10 serisini baz alacak ve Galaxy S11 modellerini buna göre şekillendirecek. Galaxy Note 10’un genel hatlarına sahip olacak telefon donanım konusunda oldukça iddialı olacak.

Gücünü Qualcomm’un Snapdragon 865 / Samsung Exynos 9830 yonga setinden alacak olan telefonda 6 GB RAM ve 8 GB RAM yer alacak. Kamera konusunda elini bol tutacak olan Samsung, S11 modellerinde üçlü yerine dörtlü kamera kurulumuna geçiş yapacak. S11 Plus modelinde çift ön kamera kurulumu kullanması beklenen Samsung, 2020 yılında DxOMark’ın zirvesine oynayacak gibi görünüyor.

Türkiye’de Galaxy S10 ile uyguladığı uygun fiyat politikasını önümüzdeki yılda da devam ettireceğini düşündüğümüz Samsung, Galaxy S11 modellerini muhtemelen 6.499 TL’den başlayan fiyatlar ile satışa sunulacak. Tabii bu fiyat S11e’nin fiyatı olacak. S11 için ise 8.000 TL civarını gözden çıkarmanız gerekiyor.

Uygun fiyatlı iPhone 11 ile piyasadaki dengeleri bozan Apple’a Samsung cephesinden bir hamle de gelebilir. Eğer Samsung, Türkiye’deki elini güçlendirmeyi planlıyorsa fiyatları daha aşağıda da tutabilir.

 

Mensah sözleşmesini feshediyorG.Saray’dan Muslera’ya sürpriz teklifBalotelli çıkarması

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir