Galaxy S10 serisi için Üç Farklı Tasarım!

Galaxy S10 serisi için Üç Farklı Tasarım!

Apple tarafından bu yıl 3 farklı iPhone modeli geleceğine dair söylentiler sürerken, görünen o ki Samsung da 3 farklı Galaxy S10 serisi akıllı telefon ile karşımıza çıkacak. Bu modellerden birisi ise, bir özelliği ile diğerlerinin arasında sıyrılacak ve seri için bir ilki gerçekleştirecek.

Galaxy S10 prototipi ilk kez görüntülendi!

Galaxy S akıllı telefon serisinin 10. yıl dönümü şerefine önemli tasarım değişikleri beklenilen Galaxy S10 için büyük bir sızıntı geldi. Karşınızda, Samsung Galaxy S10 prototipi!

Galaxy S10 serisi üçlü kamera sunacak üyesi ile geliyor!

Son iddialara göre, 5.8 inç ekran ile gelecek daha küçük bir Galaxy S10 modeli karşımıza çıkacak. Diğer modellerin ise 5.8 inç ve 6.2 inç Sonsuz Ekran ile geleceği ifade edilirken, bu modellerin büyük ekranlı üyesi üçlü kamera kurulumu ile Samsung için bir ilki gerçekleştirecek. Cihazların Beyond 0, Beyond 1 ve Beyond 2 kod adlarını taşıdığını da belirtelim.

Küçük modelin çift kenarlı ekrana sahip olmayacağı ve daha geleneksel düz bir ekran ile geleceği paylaşılıyor. Bu cihazda tek sensörlü bir kamera sunulacağı ve Galaxy S9 modelinin ucuz bir halefi rolünü üstleneceği de iddialar arasında. Ayrıca, kameranın değiştirilebilir diyafram özelliği de sunacağı tahmin ediliyor. Çift kenarlı 5.8 inç Sonsuz Ekran ve çift kamera kurulumu ile gelecek olan diğer model ise Galaxy S9 Plus halefi olarak gelecek gibi gözüküyor.

Son olarak amiral gemisi 6.2 inç Sonsuz Ekran sunacak model ise, Huawei P20 Pro ile birlikte görmeye başladığımız üçlü kamera kurulumu ile önemli bir kamera gelişmesine imza atmış olacak. Beyond 2 olarak anılan modelde değiştirilebilir lensli ana sensör ile birlikte telefoto sensör ve yeni geniş açılı sensör bulunacak.

Samsung eğer gerçekten 3 farklı Galaxy S10 modeli sunarsa bu 2015 yılından beri de bir ilk olacak. Şirketin 2015 yılında Galaxy S6, Galaxy S6 Edge ve Galaxy S6 Edge Plus adlı modeller sunmuş olduğunu not olarak düşelim.

Galaxy S9, Samsung’u hayal kırıklığına uğrattı!

Samsung 2018 yılı için akıllı telefon satış hedeflerini açıklamıştı. Ancak, Galaxy S9’un, Samsung’u bu konuda zora soktuğu görülüyor.

Bakalım Galaxy S10 serisi, istenilen başarıyı yakalayamayan Galaxy S9’dan alınan derslerle bu defa gereken hedefleri tutturabilecek mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir