eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat
Galatasaray’dan Transfer Açıklamaları

Galatasaray’dan Transfer Açıklamaları

 

Galatasaray Asbaşkanlığını yapan Abdurrahim Albayrak bir basın açıklaması yaparak soruları yanıtlamaya çalıştı. Genelde transfer konusunda açıklamalar yapan başkanın şuan için Diagne ile alakalı süreci bekledikleri yönünde açıklamalar yapıldı. Aynı zamanda birbirinden başarılı takımlardan teklif aldıklarını da açıkladı. Albayrak ayrıca Falcao ile de açıklamalarda bulundu. En çok merak edilen konulardan bir tanesi olan bu transfer hakkında ise henüz net bir durumun olmadığından bahsetti.

https://www.tenisterimleri.com  Dünya tenis şampiyonu haberleri kadın ve erkek tenisçiler için ayrı ayrı olarak bu sitede yayınlanmakta. Teniste erkekler dünya sıralaması, ileriki tarihlerde oynanacak olan tenis maçları ile ilgili haberler ve acemi tenis oyuncuları için en çok aranan tenis terimleri sözlüğü ile aydınlanacaksınız.

Falcao Teması

Diagne konusunda hem Arap hem de Avrupa takımlarından birçok teklif aldıklarının altını çizdi. Bonservis bedelinin de oldukça büyük bir gelir elde edilmesine olanak tanıyacak olmasından dolayı bu olaya öncelik verdiklerini de dile getirdi. Falcao transferi konusunda da birçok soru aldığını ve bu konuda temasta olduklarını dile getirdi. Henüz resmi olarak bir anlaşmaya varmadıklarını ve böyle bir olay olması halinde haberi resmi olarak açıklayacaklarını da dile getirdi. Tenis terimleri konusunda da ilerlemeler kaydediliyor Teniste erkekler dünya sıralaması bu sezon daha çok izleyici çekmeyi amaçlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir