Haber

Galatasaray Derbisi Fenerbahçe’de Taşları Yerinden Oynatacak

 

Sezona şampiyonluk parolasıyla başlayan, ancak işlerin bir türlü istenildiği gibi gitmeyen Fenerbahçe’de, Galatasaray derbisi için . 1xbet   hazırlıklar pürtelaş sürüyor. Hem Fenerbahçe’nin şampiyonluk yarışındaki akıbetini hem de Ersun Yanal’ın Fenerbahçe’deki geleceğini belirleyecek olan 1xbet  müsabaka öncesi, Fenerbahçe’den gelen haberler enteresan. Luiz Gustavo, Rogrigues ve Emre Belözoğlu’ndan yoksun olarak Galatasaray karşısına çıkacak Fenerbahçe’de, bazı oyuncular gerçek mevkilerine dönecek.

Haftalar Süren Değişiklik Bitiyor

Fenerbahçe’de uzun haftalardır stoper mevkiinde görev alan Jailson, Galatasaray maçı ile birlikte Emre Belözoğlu ile Luiz Gustavo’nun yokluğunda gerçek mevkiine dönüyor. Zorunlu olarak Jailson’un bu bölgeye kaydırılması beklenirken, öte yandan sol bekte de belirsizlik var. Henüz 1xbet giriş hazır olmamasına karşın, sol bek için Hasan Ali Kaldırım’ın oynanması planlanıyor. Hasan Ali’nin yokluğunda bu bölgede oynayan cezalı, 1xbet Rodrigues ve emre sakat… Ersun Yanal, önemli eksikler nedeniyle derbide farklı bir kadro sahaya sürecek. Yanal’ın uzun bir aradan sonra oyuncularını gerçek mevkilerinde oynatması bekleniyor.

Şampiyonluk Bu Maça Bağlı

1xbet giriş  Spor Toto Süper Lig 2019-2020 sezonunda 22 haftayı geride bırakan Fenerbahçe, her yıl olduğu gibi yine Galatasaray maçı öncesinde ciddi bir hazırlık peşinde. 38 puan ile 22 hafta sonrasında 6. basamakta bulunan Fenerbahçe, Kadıköy’de 21 1xbet yıldır Galatasaray’a yenilmedi. Ne var ki, bu sezon da şampiyon olmak için başladığı sezonda Fenerbahçe’de ilk yarının sonlarından itibaren rüzgar tersine dönmüş durumda. Bu maçtaki eksikler Ersun Yanal’ın canını sıkıyor. Galatasaray maçı, Fenerbahçe için şampiyonluk adına var oluş mücadelesi olacak.

Ersun Yanal’ın Kader Maçı

Yıllar sonra Fenerbahçe’ye dönen ve geçtiğimiz sezonun ortasından beri Fenerbahçe Teknik Direktörlüğü pozisyonunda bulunan Ersun Yanal, bu sezon şampiyon olacakları konusunda çok iddialıydı. Galatasaray maçında hem teknik ekip hem de 1xbet oyuncular her şeyini sahaya sürecekler. Zira bu maç hem Fenerbahçe hem de Ersun Yanal’ın kader maçı olabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı