FTX Coin Nedir? Nasıl Alınır?

FTX Coin Nedir? Nasıl Alınır?

FTX Coin Nedir? Nasıl Alınır?

FTX borsası, Sam Bankman-Fried’ın ve Alameda Research’ün adında iki kişinin ürettiği, özellikle futures işlem coinleri ile ciddi anlamda beğenilmiştir. BULL ve BEAR coinleri Binance borsası üzerinde listelenmesiyle FTX coin Binance’de yatırım yapan kişilerin de dikkatini çekmiştir. Sonrasında bu olayın çok fazla duyulması FTX coinin büyümesine katkı sağladı.

FTX coin direkt FTX borsasının komisyon ücretlerini ödemek için kullanılabilmektedir. Bunlara ek olarak birbirinden farklı birçok kripto para biriminin de FTX işlem çiftine uygundur. FTX coin bu tarafıyla borsa kullanılabilir olduğu sürece yükselişe devam edebilecek bir kripto para olarak düşünülmektedir.

FTX borsası günümüze kadar herhangi bir saldırıya maruz kalmadığı gibi kullanım kolaylığı ve arayüz bakımından da birçok popüler borsaya benzemektedir. Bu durumda FTX Coin için artı bir puan olarak söylenebilir.

FTX Güvenliği Nasıldır?

Piyasada bulunan diğer kripto borsaları gibi, FTX de güvenliğin önemli olduğunu vurgulayarak en iyi güvenliği sağlamaya çalışıyor. Bundan dolayı FTX, sanal varlıklarınızı depolayabileceğiniz bir dijital cüzdana geliştirmiştir. Uygulamam ayrıca kullanıcılarını iki faktörlü kimlik doğrulamayı etkinleştirmelerinin önemli bir güvenlik önemli olduğunu söylemekte ve kullanıcılarını buna teşvik etmektedir.

Web sitelerine göre FTX borsası, ürünlerinin ve hizmetlerinin güvenliğini arttırmak için düzenli olarak araştırmalar yapmaktadır. Bunlarla birlikte, şu anda FTX borsasının sitesinde, borsanın güvenliğiyle ilgili bir bölüm bulunmaktadır.

FTX Token Nereden Nasıl Alınır?

FTX Coin nereden nasıl alınır sorusunun cevabına bakıldığında, Binance borsası üzerinden alınabilmektedir. Bunun için aşağıdaki adımlar uygulanarak kolay bir şekilde alınabilir:

FTX satın almak için öncelikle kripto para nedir konusunda bilgi sahibi olunmalı ve sonrasında borsaya Türk lirası bakiyesi yüklemem ya da bunun yerine kullanılabileceğiniz bir kripto para birimi almak gerekmektedir. Bunun için öncelikle Binance borsasının ana sayfasına girerek, sol üst bölümde yer alan Kripto Al seçeneğine basmalı sonrasında açılan yerden “Kredi/Banka Kartı” sekmesine tıklanmalıdır.

Açılan sekmede yer alan bölümden ne kadar TRY ile işleme girmek istediğiniz seçmeli, Coin kısmından USDT’yi işaretlemelisiniz.

USDT satın aldıktan sonra sol üstte bulunan Al-Sat seçeneğini önizleyerek Klasik seçeneğine tıklayın.

Açılan kısımdan sağ üstte USDT seçeneğine basarak, arama yerine FTT yazın ve altta açılacak olan FTT/USDT işlem çiftini seçin.

Daha sonrasında ortada bulunan FTT AL seçeneğine gelerek, satın almak istediğiniz miktarı yazın.

Almak istediğiniz miktarı girdikten sonra işlemi onaylayarak FTT alma işlemini sonlandırın.

Güncel Binance Referans (Komisyon İndirimi) Kodları (Ömür Boyu Geçerli)

Binance %20 Komisyon indirimi kodunuz: JL3MPH7U

Binance Futures vadeli işlemler için %10 Komisyon indirim kodunuz: 48162505

                                                ​​​​​​​

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir