eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat
Firmanızın Her Zaman Ulaşılabilir Olmasını Sağlayın

Firmanızın Her Zaman Ulaşılabilir Olmasını Sağlayın

 

Firmanızın her zaman ön planda olmasını sağlamak için internet bugün müşterilerimiz ile bağlantı kurabilmemiz açısından önemlidir. O yüzden size ulaşmasını istediğiniz müşterileriniz için izlemeniz gereken yol ise firma ekle hizmetinden yararlanmaktır. Buradaki temel amaç, belirli bölgelerde ya da illerdeki bulunan firmanızın, müşterileriniz tarafından keşfedilmesidir. Ayrıca konum bilgisinden telefon bilgilerine kadar her çeşit ayrıntı da bu bağlamda verilmektedir. O yüzden www.firmaekle.net sitesi, sizlere profesyonel anlamda site üzerinde ilanlarınızın yayınlanma olanağını sağlar. Uğraştığınız sektöre göre seçim yapmanızı ve bu bağlamda sizlerin her zaman verilen illerde ya da alışveriş kategorilerine göre ilanlarınızın yayınlanmasına kapı açmaktadır.

Firma Ekleye Hangi Bilgileri Girebilirim?

Uğraştığınız sektöre ait olarak telefon numarası, GSM numarası ve Faks numarası girebilirsiniz. Aynı zamanda varsa internet site adresiniz, sosyal medya hesaplarınız ya da e-mail de girilebilmektedir. Firmanızın ismini de yazabildiğiniz bu sistemde doğrudan konumunu da ekleyerek, kendinizi son derece iyi bir şekilde ulaştırabilme olanağınız olacaktır. O yüzden firmaekle.net sitesi sizlere doğrudan firmanızı ön plana çıkararak, her zaman ulaşabilme olanağını veren bir olanağı sağlamaktadır. Ayrıca firma rehberi üzerinden de Sektörler / Şehirler arasında da yer zaman yer almanıza imkan verir.

Hangi Tür Firmalar Yer Alıyor?

Sektörler oldukça geniştir ve bu ülkemizdeki çok geniş bir hizmet olanağının yansıması anlamına da gelmektedir. O nedenle danışmanlık, denizcilik, ayakkabı, ambalaj, bilgisayar-bilişim, basım-yayın, eğlence, makine, metal, kargo, havacılık, gıda, finans, emlak ya da mobilyaya kadar çok fazla seçenek vardır. Sizde kendi firmanızı ekleyerek, firmanızın çeşitli bilgilerini girebilir ve sizi arayıp da bulmak isteyen müşterilerinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayıca yepyeni müşteri kitlesine de yine bu sitenin sağladığı aracılık ile ulaşma olanağınızda vardır.

Nasıl Firma Eklerim?

Doğrudan İstanbul firma rehberi ya da diğer illerdeki firmalarınızın eklenme işlemlerini yapmak adına yukarıdaki siteye erişim sağlayın. Erişim sağladıktan sonra ana sayfanın üst panelinde FİRMA EKLE sekmesine tıklanmalıdır. Bunun ardından sizden istenen formu doldurmalı ve en altta Kaydet’e tıklamalısınız. Eğer ki aklınıza takılan bir konu olursa, İletişim alanından müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir