FIFA 19 mağdurlarına para iadesi!

FIFA 19 mağdurlarına para iadesi!

Geçtiğimiz günler sizlere FIFA 19’un PS Store üzerindeki fiyatının 209 TL’ye düştüğünü aktarmıştık. Söz konusu düşüşün bir hata sonucu yapıldığı ortaya çıkmış ve oyun ardından eski fiyatlandırılmasına döndürülmüştü. 

Bunun üzerine oyuna daha fazla para ödemesi yapan oyuncular, PlayStation Türkiye Forumu üzerinden isyan etmiş ve tartışmaların çıkmasına sebebiyet vermişti. Sonunda Sony’nin bu hatadan sonra nasıl bir politika izleyeceği belli oldu.

Sony, 12 Eylül’de oyun indirime girmeden önce satın alan bütün oyunculara fiyat farkını iade etme kararı aldı. 

FIFA 19 mağdurlarına para iadesi müjdesi!

Sony konuyla ilgili olarak; “Malesef, FIFA 19 içeriği için ön sipariş fiyatları Playstation Store Türkiye üzerinde yaklaşık 12 saat boyunca yanlış fiyatlandırıldı ve bu hatadan haberimiz olur olmaz fiyatlar tarafımızca düzeltilerek doğru fiyata geri çevrildi.

Siz siparişinizi tamamladığınızda, PlayStation Store üzerinde bu içerik için doğru fiyat gösterilmekteydi ve bu sipariş için sizden normalde olması gereken doğru tutar tahsil edildi.

Ancak, bir iyi niyet göstergesi olarak, ön siparişinizi tamamladıktan sonra sizden tahsil edilen tutar ve PlayStation Store üzerinde hatalı olarak gösterilen tutar arasındaki farkı Cüzdan hesabınıza iade edeceğiz.” açıklamasında bulundu. 

Tokyo Game Show 2018 planları!Oyun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir