Fatih Terim, Real Madrid Planını Yaptı

Fatih Terim, Real Madrid Planını Yaptı

Galatasaray’da kazanılan Rizespor maçının ardından keyifler birazda olsun yerine geldi. Geçmişte kaybedilen puan kayıplarının ardından liderlik takibi sürdürüldü. Şimdi Süper Lig’den daha önemli olan bir seviyeye çıkacaklar. Mariobet fırsatları büyüyor. Şampiyonlar Ligi’nde istediği sonuçları bir türlü alamaya Galatasaray, Real Madrid karşısında sahaya çıkacak. Buradan alınacak her puanın çok kritik önemi var. Bunun bilincinde olan Terim, öncelikle dengeli oyunu tercih ediyor. Rakibinin gücünü bilerek oynamak, puan veya puanların en büyük anahtarı olduğu görülüyor. Bu nedenle ilk olarak gol yememek isteniyor. Savunma 5’li oynama fikri de buradan geliyor. Diri ve kalabalık bir savunma ile rakibe gol şansı verilmesi istenmiyor.

Cimbom 5’li Savunmaya Geri Dönüyor

Bu yıl şampiyonlar Ligi’nde sıklıkla tercih edilen 5’li savunma bir kez daha karşımızda olacak. Mariobet ile hiçbir ayrıcalığı kaçırmayacaksınız. Rakibin gol yollarını olabildiğince kapatmak ve gol yememek için savunma hattı belirlendi. Bu hattın göbeğinde Luyindama, Donk ve Marcao oynayacak. Beklerde ise formayı Mariano ve Nagatomo giyecek. Terim, birbiri ile daha öncede oynayan ve bu maçlarda güzel performansa imza atan oyunculara güveniyor. Önlerinde ise Nzonzi formayı alacak. Seri ve Ömer Bayram arasında henüz kararını vermemiş olan hoca, Belhanda için kararını verdi. Onu yedek kulübesine çekecek. Yerine ise Lemina’yı düşünüyor. İlerde ise Falcao’nun yokluğunda Andone görev alacak.

Aslan Puan veya Puanlar İle Dönmek İstiyor

Şampiyonlar ligi A grubunda PSG, Real Madrid ve Club Brugge ile mücadele eden aslan gruptan çıkmak istiyor. Şampiyonlar Ligi’nde devam edebilmek kolay değil. Bu nedenle en kötü UEFA Avrupa Ligi’ne devam etmek istiyorlar. Bunun için ise puan veya puanlar şart. Rakibini iyi analiz eden teknik heyet, dengeli bir oyun istiyor. Ayrıca buldukları gol pozisyonlarının mutlaka değerlendirilmesi gerekiyor. Sayısı çok olmayacağı için gelen fırsatların kaçırılmaması en önemli durumların başında geliyor. Sizlerde bu deneyimi hemen şimdi yaşamaya başlayabilirsiniz. Sahada çok değerli bir futbol müsabakası olacak. İzleyenlere keyif veren süreci yakından takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir