Farm Heroes Saga Gibi Telefonu Elinize Kitleyen 15 Oyun

Farm Heroes Saga Gibi Telefonu Elinize Kitleyen 15 Oyun

Bazen mesai saatlerinde patrona çaktırmadan vakit geçirmek bazen bitmek bilmeyen yolculukları eğlenceli hale getirmek için mobil oyunlar oynuyoruz. Böyle masum nedenlerle indirdiğimiz oyunlar yeri geliyor bizi hırs ve mücadele içinde kendine bağlayıveriyor. Farm Heroes Saga da bu oyunlardan biri.

Kötü rakun çiftlik ürünlerini çalmadan toplayabildiğiniz kadar ürün toplamalısınız! Tek başınıza oynayabildiğiniz gibi arkadaşlarınızla da beraber oynayarak rekabetin tatlı telaşına kapılabilirsiniz. Candy Crush sonrası bu tür oyunların sayısı giderek arttı ve sayısıyla beraber mücadele ruhu ve özellikleri de gelişti. Farm Hereos Saga gibi telefonu elinize kitleyen oyunları derledik.

Listedeki oyunları incelemeden önce dilerseniz Farm Hereos Saga’yı indirebilirsiniz:

Farm Heroes SagaİNDİR Farm Heroes SagaİNDİR

Farm Hereos Saga benzeri mobil oyun tavsiyeleri:

Pet Rescue Saga

Yapımcı: King Boyut: 83 MB Puan: 4.7 / 5

Birbirinden sevimli hayvanları kötü hırsızlarından elinden kurtarmaya hazır mısınız? Sınırlı sayıda hamle veren oyun, hem bulmaca yeteneğinizi ölçüyor hem de arkadaşlarınızla oynama imkanı sunarak, sizi rekabete sürüklüyor. Farm Heroes Saga’nın yapımcısından heyecanlı bir oyun.

Pet Rescue Saga İndir:

Pet Rescue SagaİNDİR Pet Rescue SagaİNDİR

Diamond Digger Saga

Yapımcı: King Boyut: 80 MB Puan: 4.5 / 5

Diggy’nin heyecan dolu hazine macerasında ona eşlik ederek, elmas ve özel hazineler bulmasına yardım edin. Eğer doğru noktaları kazarsanız özel taşlara ulaşabilir ve ateş böceklerini salarak özel ödüller kazanabilirsiniz. Oyun farklı karakterleriyle ilgi çekiyor.

Diamond Digger Saga İndir:

Diamond Digger SagaİNDİR Diamond Digger SagaİNDİR

Papa Pear Saga

Yapımcı: King Boyut: 50 MB Puan: 4.5 / 5

Heyecan dolu bir zıplama oyunu! Papa Pear’i doğru yerlerde serbest bırakın ve doğru noktalara zıplamasını sağlayın. Doğru hedeflerseniz meyveli çivilere, fındıklara ve çılgın biberlere ulaşarak yeni maceraların kapınızı açabilirsiniz.

Papa Pear Saga İndir:

Papa Pear SagaİNDİR Papa Pear SagaİNDİR

Candy Crush Soda Saga

Yapımcı: King Boyut: 214 MB Puan: 4.6 / 5

Candy Crush Saga efsanesinin yaratıcılarından farklı bir macera. Yepyeni şekerler, yeteneklerinizin sınırlarını zorlayan kombinasyonlar ve pek çok zorlu seviye. Farm Heroes Saga yapımcılarının ürettiği bu oyuna en özel ödülleri kazanarak, sihirli oyun deneyiminin tadını çıkarın.

Candy Crush Soda Saga İndir:

Candy Crush Soda SagaİNDİR Candy Crush Soda SagaİNDİR

Blossom Blast Saga

Yapımcı: King Boyut: 92 MB Puan: 4.6 / 5

Telefonunuzda çiçek bahçeleri açtıran, rengarenk bir oyun. Birbirinden farklı çiçekleri açtırmak için birbiriyle aynı olan üç tane tomurcuğu birleştirerek yeni yollar açın. Özel ödülleri kazanmak için zorlu seviyelerde mücadele edin ve sonunda kazanan siz olun.

Blossom Blast Saga İndir:

Blossom Blast SagaİNDİR Blossom Blast SagaİNDİR

Bubble Witch 3 Saga

Yapımcı: King Boyut: 82 MB Puan: 4.7 / 5

Cadı Stella’nın büyülü dünyasında yeni bir macera daha! Kötülük timsali Wibur ile yaşadığı heyecan dolu macerada Stella’ya yardım edin. Doğru hedef alın ve patlatabildiğiniz kadar kabarcığı tek hamlede patlatmaya çalışın. Hapsedilmiş kuşları özgür bıraktıkça yeni ve özel ödülleri kazanın.

Bubble Witch 3 Saga İndir:

Bubble Witch 3 SagaİNDİR Bubble Witch 3 SagaİNDİR

Pyramid Solitaire Saga

Yapımcı: King Boyut: 62 MB Puan: 4.6 / 5

Solitaire efsanesinin yepyeni ve gizemli bir versiyonu. Antik Mısır dünyasının derinliklerinde Helena ile beraber mücadele edin. Kartları doğru eşleştirerek, gizli kalmış böcekleri bulun ve bunlar sayesinde kazandığınız yeni ipuçlarıyla zorlu maceralara atılarak özel ödüllere sahip olun. Oyun, antik temalı grafikleriyle ilgi çekiyor.

Pyramid Solitaire Saga İndir:

Pyramid Solitaire SagaİNDİR Pyramid Solitaire SagaİNDİR

AlphaBetty Saga

Yapımcı: King Boyut: 63 MB Puan: 4.6 / 5

Şimdilik yalnızca İngilizce dil seçeneğiyle yayınlanan bu oyunda hem zorlu bir macera yaşayabilir hem de İngilizce gelişiminize katkı sağlayabilirsiniz. Profesör Alpha ve Betty’nin gizemli kelime bulma serüvenine katılarak, ansiklopedilerini tamamlamalarına yardım edin. Her yeni seviyede özel karakterleri toplayarak daha renkli bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.

AlphaBetty Saga İndir:

AlphaBetty SagaİNDİR AlphaBetty SagaİNDİR

Scrubby Dubby Saga

Yapımcı: King Boyut: 48 MB Puan: 4.4 / 5

Sabun dünyasını köpürtmeye ne dersiniz? Plastik Ördek Dixie önderliğinde bu renkli dünyada sabunları eşleştirerek bu sabun diyarının kralı olun. Her yeni seviyede başka maceralar, yeni figürler ve artan zorluk seviyeleri sizi bekliyor.

Scrubby Dubby Saga İndir:

Scrubby Dubby SagaİNDİR Scrubby Dubby SagaİNDİR

Candy Crush Friends Saga

Yapımcı: King Boyut: 245 MB Puan: 4.6 / 5

Yenilenmiş grafikleri ve hikayesiyle yepyeni bir Candy Crush Saga deneyimi. Farm Heroes Saga benzeri bu oyunda krallığın farklı noktalarına dağılmış üç farklı Candy arkadaşı bulmak için zorlu maceralar katılabilirsiniz. Bu maceralarda size yardımcı olacak farklı karakterleri her yeni seviyede açarak ve onları geliştirerek eğlenceli bir rekabet yaşayabilirsiniz.

Candy Crush Friends Saga İndir:

Candy Crush Friends SagaİNDİR Candy Crush Friends SagaİNDİR

FarmVille 2: Köy Kaçamağı

Yapımcı: Zynga Boyut: 95 MB Puan: 4.5 / 5

Yeni bir Farmville macerası! Mobil çiftliğinizde nadir bulunan ürünleri toplayın, çiftliğinizi kontrol edin ve rakiplerinizin önüne geçin. Dilediğiniz gibi kişiselleştirebileceğiniz çiftliğinizde klasik kır tatlarını üretin, en taze meyve ve sebzeleri siz hasat edin. Görevleri yaptıkça yeni ve özel ödüller kazanabileceğiniz bu oyunun mücadele dünyasından ayrılmak istemeyeceksiniz.

FarmVille 2: Köy Kaçamağı İndir:

FarmVille 2: Köy KaçamağıİNDİR FarmVille 2: Köy KaçamağıİNDİR

Harvest Hero 2: Farm Swap

Yapımcı: Puzzle Games – VascoGames Boyut: 47 MB Puan: 4.4 / 5

Çılgın sebzelerle dolu bu çiftlikte yeteneklerinizin sınırları zorlayan bir bulmaca sizi bekliyor. Doğru sebzeleri birbiriyle eşleştirerek hasat edin ve özel ödüllerin sahibi siz olun. Her yeni bölümde yeni bir zorluk seviyesi ve yeni bir kahraman bulabileceğiniz oyunda, sebze dünyasının kralı olmak için kıyasıya bir mücadeleye hazır olun.

Harvest Hero 2: Farm Swap İndir:

Harvest Hero 2: Farm SwapİNDİR Harvest Hero 2: Farm SwapİNDİR

Funny Farm 3

Yapımcı: LLC Progress Boyut: 63 MB Puan: 4.6 / 5

Bu çılgın çiftliğin eğlenceli dünyasında zararlı böceklerle mücadele ederek, en sağlam ürünleri yetiştirin. Doğru sebzeleri eşleştirerek yeni maceraların kilidini açın. Binlerce farklı zorluk seviyesi olan oyundan başınızı bir an bile kaldırmak istemeyeceksiniz. İyi bir çiftçi olduğuna inanıyorsanız, bu zorlu mücadelenin kazananı siz olabilirsiniz!

Funny Farm 3 İndir:

Funny Farm 3İNDİR Funny Farm 3İNDİR

Farm Charm – Match 3 Blast King Games

Yapımcı: SmileyGamer Match 3 Games Boyut: 139 MB Puan: 4.3 / 5

Pek çok sevimli ve eğlenceli karakterin size arkadaşlık edeceği oyunda büyüleyici bir dünya sizi bekliyor. Farklı zorluk seviyeleri, her seviyede gelişen nesneleri birbiriyle eşleştirerek yeni maceraların kapılarını aralayın. Sınırsız oynama hakkı veren oyunda tek sınır sizin mücadele ruhunuz! Pes edip gidecek misiniz yoksa bu oyunda lider siz mi olacaksınız?

Farm Charm – Match 3 Blast King Games İndir:

Farm Charm – Match 3 Blast King GamesİNDİR Farm Charm – Match 3 Blast King GamesİNDİR

Farm Crush 2020

Yapımcı: ZY Mobile Boyut: 43 MB Puan: 4.8 / 5

Çiftlikte büyü var! Bu çiftlikteki meyveler ve sebzeler bir şekilde büyülendiler ve kurtulmak için yardımınıza ihtiyaçları var. Birçok farklı zorluk seviyesinde aynı renkteki en az üç ürünü birleştirerek mücadeleye katılın. Güçlü kombinasyonlar hazırlayarak alacağınız puanları katlayarak arttırın. İstediğiniz yerde internete bağlı kalmak zorunda olmadan oynayabileceğiniz bu oyunda dilersiniz arkadaşlarınız da size eşlik edebilir.

Farm Crush 2020 İndir:

Farm Crush 2020İNDİR Farm Crush 2020İNDİR

Farm Heroes Saga benzeri oyunları derledik. Bu oyunlar sizi keyif dolu bir macera dünyasına sürükleyecek ve telefonu elinizden bir an olsun bırakmak istemeyeceksiniz. İyi oyunlar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir