bodrum escort
Estetik ve Güzellik Uzmanı Tevfik Bozdağ: Başarımın sırrı asla pes etmemem!

Estetik ve Güzellik Uzmanı Tevfik Bozdağ: Başarımın sırrı asla pes etmemem!

Hiçbir şekilde hayata küsmeyen bir yapıya sahip olduğunu kaydeden Estetik ve Güzellik Uzmanı Tevfik Bozdağ, başarısının sırrını bu özelliğine bağlıyor.

‘Başarımın sırrı asla pes etmemem’ diyen Bozdağ,yıllarca kozmetik sektörüne gönül verip ustalık ve usta öğreticilik belgelerini alıp uzman estestisyen olduğunu kaydederek yine Hollanda Rotterdam’da açtığı eğitim güzellik şirketini ve Ankara Bahçelievler’de bulunan Güzellik Kliniğini de yine pes etmemesine bağlıyor.

Küçük yaşlarda pazarda simit su limon satarak kendisine, 2 tane bisiklet tekerleği alıp, daha sonra aylarca çalışıp tamirciden bisikletin gövdesini alabildiğini ve bisiklet parçalarıyla günlerce uğraşıp bir bütün haline getirdiği gün bisikletin evinin önünden çalındığını söyleyen Estetik ve Güzellik Uzmanı Tevfik Bozdağ, “Hiçbir şekilde hayata küsmeyen bir yapıya sahibim. Hayattan aldığım tüm kötü derslere rağmen hiç yılmadım” ifadelerini kullandı.

Kozmetik sektörüne mağaza kapılarında parfüm satarak girdi

Yıllar önce kozmetik mağaza kapılarında parfüm tanıtımcısı olarak sektöre başlayan Estetik ve Güzellik Uzmanı Tevfik Bozdağ,  azmi ve başarısı ile bir güzellik kliniği ve güzellik eğitim şirketinin sahibi oldu.

Türkiye’nin en iyi güzellik merkezi ödülünü aldı

Başarılı bir işletmeci ve Estetik Uzmanı Tevfik Bozdağ, Tv8 tarafından düzenlenen Güzellik Ödüllerinde, Türkiye’nin en iyi Güzellik merkezi ödülünün sahibi oldu.

Öte yandan Bozdağ, Show TV’de yayınlanan  ‘Kuaförüm Sensin’ yarışmasına katılarak efendi kişiliği ve dikkat çekici tarzıyla programda büyük beğeni topladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir