bodrum escort
AVİSAR VİDANJÖR

AVİSAR VİDANJÖR

Ankaranın bütün ilçelerine sunmuş olduğumuz kanalizasyon hizmeti ile bölge halkı daha sağlıklı ve temiz bir çevre ile bulmuştur.  Yaptığımız hizmetin kalitesine her zaman güveniyor ve arkasındayız. 25 yıla yakın yaptığımız hizmetler ile artık kurumsal bir yapı haline sevgili Ankara halkı sayesinde gelmişizdir. Kurumsal yapımız ile personelimiz ve araçlarımızın da kalitesinde artış olmuştur. Kurumumuzun bazı hizmetleri şöyledir.

Ankara kanal görüntüleme

Tamamlanan kanalizasyon hatları her derinlikteki ve müşterilimizin uygun gördüğü her çaptaki ve Kanalizasyon hatları için hazırlanan sayısal işletme planındaki baca numaraları kullanılarak, her muayene baca aralığında görüntülemenin alınması sayısal ortamda ve (istenmesi halinde) yazılı rapor şeklinde idarenin istediği sayıda çoğaltılarak ilgili kişi ve kişilere firmamız tarafından iş bitiminde teslim edilmektedir.

Kanal görüntüleme ekranı üzerinde olması gerekenler;

• İşin Adı

• Hangi bacalar arasında görüntü alındığı,

• Hattın çapı ve cinsi,

• Hattın anlık eğim bilgisi,

• Görüntülemenin metrajı,

Kanal görüntülemeye  göre muayene baca numaraları her bacanın içine yazılır, görüntüleme

alınırken bacanın içine yazılmış numaralar robot tarafından görüntülenir, görüntüler net

olacaktır. Aksi halde kanal görüntülenme yapılan görüntüleme sağlıklı olmayacağında yapılan kanal görüntüleme hiçbir işe yaramaz.

Ankara Logar Açma- Logar Temizleme

Kanalizasyon hatlarının daha sağlıklı çalışması için bu hatlara müdahale etmek için kullanılan kanalizasyon bacalarına rögar denir. Rögarlar kanalizasyon hatlarının bir birine bağlantı kurmasına bir köprü görevi üstlenmektedir. Bu nedenle kanalizasyon  hatlarındaki katı ve sıvı atıklar bu bacalardan geçmektedir. Rögar tıkanıklığı ile kanalizasyon hatları çalışamaz ve insan hayatı çekilmez bir hal alır. Rögar tıkanıklıklarının açılması oldukça zahmetli bir durumdu. Ancak Avisar Vidanjör bünyesindeki kanal açma makineleri ve son teknoloji vidanjörler ile bu sonunu anında çözme kudretine sahiptir. Vidanjör araçları ile tıkalı olan rögar basınçlı su yardımı ile açılır. Tıkanıklık açılması esnasında hatta herhangi bir zarar verilmez. Rögar içinde biriken katı atıklar vidanjörün vakum hortumları ile vakumlanır ve rögar içi tazyikli su ile dezenfekte edilir.

Avisar vidanjör olarak alt yapı inşat kanalizasyon ilerinde her zaman siz değerli müşterilere hizmet vermekten gurur duyar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir