eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat
Estetik Kliniği

Estetik Kliniği


Güzel olmak herkesin hakkıdır. Insanlar yıllarca güzel olmak adına birçok teknik denemişlerdir. Zaman içinde teknoloji ve tıbbın gelişmesi ile güzel bir yüze ya da vücuda kavuşmak da herkesin ulaşabileceği bir hizmet haline gelmiştir. İnsanlar bazen vücutlarının herhangi bir alanını belgeleyebilir yada yıllar içinde deforme olabilir. Böyle durumlarda en çok başvurulan estetik cerrahlardır. Ancak estetik hem tecrübe hem de bilgi gerektiren özel bir alandır. Bu yüzden güvenilir estetik kliniklerinde hizmet almak son derece önemlidir. Bu konuda güvenilir bir klinik olan teomaneskitascioglu.com sitesini incelemenizde yarar vardır. Siteyi inceleyerek kliniğin verdiği hizmetler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Karın Şekillendirme

Yıllar içinde yaşanan doğumlar, kötü beslenme alışkanlıkları ve sporsuz bir hayat insanların karın bölgelerinde aşırı yağlamaya bağlı olarak deride sarkmalara neden olur. Klinik kayseri karın şekillendirmeoperasyonlarında son derece başarılı bir ekip ile çalışır. Klinikte yapılan bu operasyon zayıflama amaçlı değil vücut şekillendirme amaçlı yapılır. Kliniğin web sitesini ziyaret ederek ameliyat hakkındaki yazıları okuyarak bilgi edebilirsiniz.

Prp Tedavisi

Prp hastanın kendisinden alınan kanın özel bir tüpün içerisine konarak santrifüj edilmesi ile elde edilen plazmanın yine kişinin kendi vücuduna enjeksiyon yöntemi ile uygulanması esasına dayanır. Klinik kayseri prp tedavisi alanında özel sertifikaları bulunan uzmanlar tarafından hizmet verir. Klinik kayseri prp uygulanmasının hijyenik şartlarda yapıldığı bir kliniktir. Randevu oluşturmak ve fiyat bilgisi almak için kliniği arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir