eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat
En İyi Saç Ekim Merkezleri 2018

En İyi Saç Ekim Merkezleri 2018

Başta erkekler olmak üzere ilerleyen yaşlarda stres ve diğer faktörlere bağlı olarak meydana gelen saç dökülmesi herkesin ortak şikayeti. Neyse ki ülkemiz saç ekimi konusunda dünyaca kabul görmüş merkezlere ve doktorlara sahip. Başta İstanbul olmak üzere, İzmir, Ankara, Antalya ve Diyarbakır gibi farklı şehirlerde yer alan merkezlerde yapılan saç ekimi uygulamalarını sizler için inceledik ve 2018’in en iyi saç ekim merkezleri listesini oluşturduk.

Özellikle Avrupalı turistlerin son zamanlarda tercihi olan İstanbul saç ekim merkezlerilistemizde saç ekim fiyatları ve diğer tüm bilgileriyle birlikte yer almakta. Listemize geçmeden önce fiyatlarla ilgili en baştan bir şeyi belirtelim; Türkiye’nin saç ekimi konusunda büyük bir ilerleme kaydetmesi ve tüm dünyadan bu alanda hastaların ülkemize gelmesi fiyatların daha uygun seviyelere gelmesini sağladı. Eğer saçınızda bölgesel dökülmeler başladıysa etkili bir sonuç almak için şimdiden harekete geçebilirsiniz. Saç ekimi ne kadar sürerdiye düşünmenize gerek yok. Bu işlem için 5-6 saatlik bir uygulama yeterlidir ve 6-7 ay gibi bir sürede harika saçlara kavuşabilirsiniz.

İstanbul’daki saç ekim merkezleri genellikle Şişli ve Fulya gibi semtlerde yer almaktadır. İnternette Şişli Saç Ekim Merkezleriveya Fulya Saç Ekim Merkezlerişeklinde arama yaptıysanız birçok merkez ile karşılaşmış olmanız muhtemeldir. Ancak unutmayın ki ülkemizde her konuda olduğu gibi saç ekimi konusunda da ciddi bir istismar söz konusudur. Saçınız, sizin kartvizitiniz gibidir. Bu yüzden akla hayale sığmayacak kadar ucuz fiyatlarla saç ekimi yaptığını söyleyen merkezleri tercih etmek yerine listemizde yer alan ve ülkemizin en önde gelen firmalarını tercih etmelisiniz. Saç ekimi de nihayetinde bir çeşit estetik operasyondur ve her estetik merkezi farklı teknikler kullanmaktadır. Örneğin dünyanın en önde gelen estetik tekniği olan İsveç tekniği ile estetikülkemizdesadece İsveç Klinik tarafından uygulanmaktadır. Saç ekiminde de farklı teknikler mevcuttur. En bilinen fue saç ekimi tekniği ilk sırada gösterilebilir. Çoğu merkez broşürlerinde bu tekniği uyguladığını söylese bile aslında bu gerçeği yansıtmamaktadır. Saç ekimi merkezlerinin çoğu yasal mevzuatlara uygun değildir ve resmi bir çalışma izinleri yoktur.

İstanbul En İyi Saç Ekim Merkezleri

 

1-) İsveç Klinik Saç Ekimi

 

İstanbul’da İsveç tekniği ile estetik uygulayan İsveç Klinik, ülkemizin en önde gelen estetik merkezlerinden birisi. Müşterileri yoğunlukla Avrupalı turistlerden oluşuyor. Bunun da sebebi merkezin estetik uygulamalarında İsveç tekniğini kullanması diyebiliriz. Ayrıca ünlülerin saç ekimi yaptırdığı merkez de burası. İsveç Klinik saç ekimi fiyatları yapılan işleme göre bedelini hak eder cinsten. Personel tamamen güler yüzlü ve saç ekimi uzman doktorlar tarafından ve saç ekim melekleri ile yapılıyor. Saç ekimi melekleri merkezi diğer yerlerden ayıran bir diğer artı nokta. Ücretsiz saç analiziyapıyorlar ve aklınızdaki tüm soruları cevaplıyorlar. Ayrıca bu merkez instagram hesabı üzerinden dileyen hastaların before-after (öncesi-sonrası) görüntülerini de paylaşıyor. Bir nevi dijital bir katalog imkanı sunuyor. Dilerseniz oradan da inceleyebilirsiniz.

 

Fiyat Ortalaması: 3.000-4.500 TL

Telefon: 0090 212 215 5535

Adres: 19 Mayıs Cd. Dr. Hüsnü İsmet Öztürk Sk. Şişli Plaza E Blok B1, Cevahir AVM Arkası, 34360 Şişli/İSTANBUL

Web Sitesi:http://www.isvecklinik.com

Almanya Hattı: 0049 69 9675 9551

İngiltere Hattı: 0044 20 3695 5388

 

2-) Acıbadem Hastanesi Saç Ekimi

 

Acıbadem Hastanesi, saç ekimi işlemlerini son teknoloji cihazlar ve hijyenik ortamlarda gerçekleştirmekte. Genellikle bu tarz hastaneler ile promosyon anlaşmaları oluyor. Büyük şirketler, çeşitli kampanya yapan firmalar indirim kuponları ve fırsatları sunuyor ve daha çok kurumsal taraftaki beyaz yakalı diye tabir edilen kesim Acıbadem’de yaptırdım diyerek burayı tercih ediyor. Fiyatlar doğal olarak çok yüksek. İşlemin kaliteli olduğunu belirtmemize bile gerek yok ancak buradan bir ameliyat parasına çıkıp çıkmamak tamamen size kalmış bir durum. Söylediğimiz gibi tek artısı Acıbadem’de yaptırdım diyebilmek. Ancak unutmamanız gereken bir nokta var; önemli olan saçınızın içinize sinmiş olması ve hayalinizdeki görünüme kavuşmuş olmanız. Ülkemizde daha uygun fiyata Acıbadem’in sunduğu hizmetin birebirini sunan estetik merkezleri de mevcut.

 

Fiyat Ortalaması: 15.000-22.000 TL

Telefon: 444 55 44

3-) Esteworld

 

Ülkemizin önde kuruluşlarından birisidir. Ancak daha çok yerli bir talebe karşılık veriyorlar. Hastaların büyük çoğunluğu Türkiye’dendir. Hijyenik ve tıbbi koşullara uygun çalışıyorlar. Fiyatları uyguladıkları işleme göre biraz yüksek denilebilir. Bunun sebebi de kendilerini ülke içinde çok reklam vererek kalite algısı yaratmaya çalışmalarıdır. Sundukları koşullar iyi olmasına rağmen yapılan işlem için alınan ücretler kafa karıştırıcı olabilmektedir. Her hastaya farklı fiyat politikası uygulamasıyla bilinir yani biraz pazarlık yapma yeteneğinize kalmıştır. Genellikle saç ekimini burada yaptıranlar daha sonra çevrelerinden daha ucuza aynı işlemi yaptıranları görünce kendilerini kötü hissetmektedir. Bu şekilde şikayetlerin mevcut olduğunu biliyoruz.

 

Fiyat Ortalaması: 8.500-15.000 TL

Telefon: 0216 474 54 54

Adres: Altunizade Mah. Kısıklı Cad. No:7 Üsküdar/İstanbul

 

4-) Newage

 

Genellikle o çok meşhur Arap turistlerin saç ekimi için uğradığı merkez burasıdır. Özellikle ülkemizin esnafları çok iyi bilir ki Arap turistler sanıldığı kadar para harcamayı sevmezler. Evet, paraları vardır ve zengindirler ancak her zaman bir hizmetin veya ürünün daha ucuz olanını tercih ederler. Lüks yaşamla özdeşleşmiş olan Araplar para harcamayı sevmez sadece gösterişi severler. Pahalı bir saat ile gösteriş yapabilirsiniz ancak pahalı bir saç ekimi kimsenin dikkatini çekmez. Buradan şu sonucu çıkarabiliriz, Newage Arap turistlerin bile dikkatini çekecek kadar piyasanın altında sayılacak rakamlara saç ekimi yapmaktadır. Merkezin hijyenik koşulları ve hizmet standardı için olumsuz bir yorum yapmak mümkün değildir ancak içerisinin bir fabrika gibi çalıştığını ve sürümden kazandığını belirtmemiz lazım. Durum böyle olunca yapılan işin kalitesi diğer merkezlere göre ortalamanın altında kalmaktadır. Şu altın kuralı hatırlatmakta fayda görüyoruz: 3 kuruşa 5 köfte olmaz!Tercih sizin…

 

 Fiyat Ortalaması: 3500-4500TL

Adres: Fulya Teras Hakkı Yeten Caddesi. No:11 C1-67 Fulya / İSTANBUL
Telefon : 215 55 43

 

5-) Çevre Hastanesi

 

Burası Mecidiyeköy’de yer alan butik bir hastanedir ancak yıllardır aynı yerde hizmet vermektedir. Şişli bölgesindeki saç ekim merkezleriyle rekabet etmek için bünyesinde böyle bir bölüm açmıştır. İşlemler bir hastanedeki standart steril ortamda yapılmaktadır. Ancak hastane olmasından dolayı büyük bir beklentiniz varsa hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Sonuçta burası çok büyük bir hastaneler grubu olmadığı gibi bu bölümle de özdeşleşmiş bir yer değildir. Sadece lokasyonu gereği saç ekimi rekabetine giriş yapmıştır diyebiliriz. Hastane olmasını kullanarak belki kafası karışık olan kişileri etkileyebilmesi çok daha kolaydır. Sonuçta Acıbadem ile fiyatları karşılaştırılamayacak kadar düşüktür. Ancak karar her zaman olduğu gibi sizin…

 

Fiyat Ortalaması: 4.500-7.500TL

Adres: Cemal Sahir Sok. N:2 Mecidiyeköy/İstanbul
Telefon : 444 25 93

 

DİKKAT! Eğer yazının tamamını okumadan en son kısıma geldiyseniz lütfen aşağıdaki açıklamayı dikkatlice okuyun!

 

NOT: Sizler için en iyi saç ekim merkezi araştırması yaptığımız bu yazıda yer alan tüm bilgiler günceldir. Fiyatlar ve iletişim bilgileri yapılan araştırmalar sonucu edinilmiştir. Bu araştırmada internetteki tüm yorumlar, haberler ve bahsi geçen yerlerin web siteleri incelenmiştir ve her şey objektif olarak aktarılmıştır. Sıralama fiyat/performans skalasına göre verilmiştir. Amacımız bilgi karışıklığına son vermek ve reklamlarla dolu sitelerde vakit geçirip başkalarını zengin etmek yerine kendinize en iyi saç ekim merkezi seçmenize yardımcı olmaktır. Bu yüzden yazımızı tamamen ve dikkatlice okuyunuz… Sitemizdeki diğer içeriklere de göz atmayı unutmayın. Estetikle ilgili merak ettiğiniz tüm detaylar, güncel fiyat listesi, en iyi estetik merkezleri için takipte kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/micderc1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/micderc1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/micderc1/...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/micderc1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35