Sponsorlu

En İyi Adisyon Programı

 

En iyi adisyon programı şüphesiz ki hem uygun fiyatlı olmalı hemde bütün temel ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeli. Bu yüzden adisyon programı alırken abonelik modeli ile satın almanızı öneriyoruz.

En iyi adisyon programını seçerken dikkat ettiğimiz en önemli konu bu. Çünkü tek seferde yüksek miktarlarda bir ürünü satın alırsanız. Daha sonradan birçok sorunla karşılaşabilirsiniz. Örneğin başta size ilgi ve alaka gösteren firmalar ödeme yaptıktan sonra size aynı ilgi yada alakayı göstermemeye başlayabilirler, bu noktadan sonra onlara karşı yapabileceğiniz hiçbirşey yok. Bu yüzden eğer ay ay öderseniz size hizmet veren sizden ilgi ve alakasını kesemez. Bütün bunların yanında içinde yaşadığımız dünyada birçok şey başınıza gelebilir ve cafe yada restoran ınızı kapatmak zorunda kalabilirsiniz. Bu yüzden tek seferde büyük miktarlar ödediğiniz için satın aldığınız programa ödediğiniz ücret te cabası olarak yanınıza kalır.

 

Siparişlerinizi kağıt üzerinde tutmak işletmeniz için sağlıklı olmayacaktır. Hangi ürünün kaç defa satıldığı kar ve zarar hesaplarınızı kağıt üzerinden hesaplamak epey zaman alacak ve sağlıklı bir hesaplama yöntemi değildir. Bu yüzden mutlaka bir adisyon programı kullanmalısınız. Bizim önerimiz yüksek miktarlarda parayı tek seferde ödememenizden ve aylık abone olarak kullanmanızdan yana, bunun yanında güncelleme ve teknik destek çıkacak sorunlar için sizden para talep etmeyen bir firmayla çalışmanız da çok önemli. Çünkü oluşacak her bir sorunda gönderilen teknik personel uçuk ücretler istiyor ve işletme sahibininde o anda bu ücreti ödemek dışında yapabileceği malesef hiçbirşey yok. Aynı zamanda da adisyon programı videosunu izlemenizi tavsiye ederim.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı