eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat
En Anlamlı İlahi Sözleri

En Anlamlı İlahi Sözleri

 

İlahiler kişilerin hislerini, duygularını, Yüce Allaha yakarışlarının dışa vurmada son derece anlamlı ve duygusal sözlerle sağladığı eserler olarak ön plana çıkıyor.

İlahiler dini duyguların, hasretin, sevginin, güzel ahlakın ve birçok duygunun en etkili ve İslam dinine en uygun şekilde aktarıldığı mecralardır. İlahiler için sözlerin anlamı ve kudreti kadar bunarlın duyguları fethedecek şekilde aktarılması önemlidir. İnternet sitemizde sevdiğiniz, dinlerken duygu seline kapıldığınız tüm ilahi eserlerin sözlerini bulabilirsiniz. İlahileri dinlerken sözlerini takip etmek kişide çok daha büyük bir duygu yükü ve hissiyat yaratıyor. İnternet sitemizde yer alan tüm ilahi sözleri güncel olup orijinali ile birebir şekilde sizlerin beğenisine sunuluyor. İnternet sitemizin arama kısmına ilahinin ismini yazarak son derece hızlı bir şekilde aradığınız ilahi sözlerine http://tubeilahi.net adresinden ulaşabilirsiniz.

Dini Güzellikleri Anlatan İlahiler

İlahilerin dinimizde oldukça önemli bir yeri ve misyonu bulunuyor. Ülkemizdeki genç nüfus göz önüne alındığında İslam’ın güzelliklerini ve emirlerinin en etkili ve duygu yoğunluğu yüksek bir şekilde anlatılması dinimizin daha iyi anlaşılmasına yardımcı oluyor. İnternet sitemiz bu anlamda kültürel ve edebi yönde İslam dini için oldukça faydalı dini ilahileri sizlerle buluşturuyor. Bu ilahilerin en videoları hem de ilahi sözleri kullanılarak dinleyici kitlesinin verilmek istenen mesajı çok daha iyi anlaması sağlanıyor. Sitemizde aradığınız tüm ilahi sözleri yer alıyor. Ayrıca yeni ilahi eserler en güncel ve hızlı bir şekilde internet sitemizdeki yerini alıyor.

 

Sitemizden dinlemek için için tıklayın: http://tubeilahi.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/micderc1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/micderc1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/micderc1/...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/micderc1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35