EA’in Android ve iOS krizini fırsata çeviren oyun [İndir]

EA’in Android ve iOS krizini fırsata çeviren oyun [İndir]

EA’in iOS ve Android kullanıcıları için, oyun sahiplerinin bile, Tetris oyununa erişemeyeceğini açıklamasından sonra, başka bir geliştirici krizi fırsata çevirdi.

EA, popüler Tetris oyununu iOS ve Android mağazalarından erişilemez hale getireceğini geçtiğimiz gün açıkladı. 21 Nisan’dan sonra oyunu daha önceden indirmiş olsanız dahi, oyuna erişemeyeceksiniz. Oyuna tamamen desteği kesen EA’in bu kararının ardından oyuna sahip olan kullanıcılar hayli sinirlenmişti. Detaylarını burada yazdığımız haberde, yakın zamanda kullanıcıların başka bir geliştirici tarafından farklı bir alternatife kavuşacağına değinmiştik. Klasik versiyonu da barındıran Battle Royale odaklı Tetris Royale geliştiricisi N3twork, yayınladığı yeni oyunla krizi fırsata çeviriyor gibi.

Tetris, published by N3TWORK, is now live on app stores! Get to t-spinning! pic.twitter.com/6KJl0vM0hn

— N3TWORK (@n3tworkco) January 23, 2020

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Call of Duty: Mobile 3. sezon güncellemesiyle gelen heyecan verici yenilikler

iOS ve Android için klasik Tetris oyunu

EA’in yaşadığı krizi kendi tarafına doğru olumlu şekilde çevirmek isteyen N3twork, Tetris isimli oyununu iOS ve Android kullanıcıları için indirmeye sundu. Ancak bu kafanızı karıştırmasın. Bu oyun Battle Royale oyunu değil. Sadece klasik modu oynayabileceğiniz bir oyun. Kendinize bir avatar belirleyebileceğiniz oyunda birkaç arka plan alternatifi yer alıyor. Tamamen ücretsiz olan oyunda lider tablosu gibi arkadaşlarınızla yarışacağınız küçük detaylar da bulunuyor. Bu solo oyunda oyun içi satışlar şimdilik bulunmuyor. Ancak ücretsiz versiyonun reklamlı olduğunu kaydedelim. Reklamsız sürüme erişmek için 34,99 TL ödemeniz gerekiyor.

Firmanın Tetris’in Battle Royale versiyonuna odaklandığı oyununun ne zaman çıkacağı ise şimdilik hala bilinmiyor. Bu solo modun da o versiyon içinde bulunan klasik mod olduğu düşünülüyor. Haberin en sonundaki uygulama kutucuğuna giderek oyunu indirebilir, Tetris eğlencesini akıllı telefonunuzdan sürdürebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

PUBG Mobile oyuncularını bekleyen yeni mini içerik

Tetris

Fiyat Ücretsiz Boyut 340,8 MB Yükle App Store Fiyat Ücretsiz Boyut 102 MB Yükle Google Play Store

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir