Dünya Çapında Gelişmiş Çevrimiçi Ofis Hizmetleri

Dünya Çapında Gelişmiş Çevrimiçi Ofis Hizmetleri


Günümüz çağında gelişme gösterebilmek için bilgi teknolojilerine ihtiyacınız var. Çevrim içi sanal ofis levent ya da toplantı odaları ayarlayabilir, dünyanın neresinde olursanız olun bağlantı kurup bilgi akışı sağlayabilirsiniz. Dünya genelindeki buna benzer sistemlerde var ama servcorp.com.tr sizler için ortak alan yaratıyor. Siteye ödeme yapmadan önce deneme imkanı sunuyor. Servcorp’ta yerinizi almanız, çok uluslu şirketler ile aynı anda toplantılar düzenlemeye yardımcı olur.

Dünya Genelinde Bilgi Teknolojisi Alanı

Şirket, müşterilerine düşük maliyetler ile uluslararası toplantılar düzenleme alanları yaratabilmek için 100 milyon ABD dolarından fazla yatırım yapmıştır. Geliştirilmiş veri altyapısı sayesinde, dünyanın her yerinde fiber bazlı tier-1 ile yönetilen internet sistemine sahiptir. Kendi internet sağlayıcılarına sahip olan sistem, %99,99 oranla kesintisiz çalışma imkanı sunmaktadır. VLAN, VPN, DMZ ya da özel bantlar ile yani herhangi bir internet bağlantısı yöntemiyle sisteme giriş yapılabilir. Hazır ofis levent arıyor olsanız bile internet sitesinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Geliştirilmiş Ses Alt Yapısı

Uçtan uca ses ağına sahip olan site, konferans yetenekleri ile göz doldurmaktadır. Sabit fiyat üzerinden çağrı planı tasarlayan sistemde indirimler uygulanmaktadır. Farklı ülkelere gittiğinizde, hat almak zorunda kalmayın ve kendi numaranız ile işlemlerinize devam edin.

Şirket içi Bilgi Teknolojileri Desteği

Destek taleplerine karşılık verebilmek, bilgi teknolojisi ihtiyaçlarınızın karşılandığından ve işletmelerinizin sorunsuz, düzgün çalıştığından emin olmak için özel destek paketleri tasarlamıştır. Levent hazır ofis desteğiyle her zaman yanınızda olacaktır. Basit masaüstüne yerleştirilen desteklerden, daha karmaşık ağ sorunları desteğine kadar pek çok destek paketini bünyesinde barındırmaktadır. Dünyanın neresinde olursanız olun, sizlere destek paketi sunan uzmanlar geliştirmişlerdir.

Çağrı Yönlendirme Teknolojisi

Evde, iş yerinde ya da telefonun başında olmadığınız zaman gelen çağrıları kaçırmak zorunda değilsiniz. Sistem gelişmiş arama yönlendirme programları sunmakta ve 7/24 nerede olursanız olun oraya yönlendirme hizmeti sunmaktadır. Çağrıları başka bir numaraya yönlendirebilmek için asıl telefonun yanında olmaya bile gerek duymadan, uzaktan çağrılarınızı yönlendirebilirsiniz.

Gelen çağrıları, iki dil tercihi şeklinde cevaplanmasını sağlayabilirsiniz. Çalışma saatleri dışındaki zamanda gelen aramalar için, “Beni bul, Beni takip et” teknolojisini kullanabilirsiniz. Kartvizitinizde bir sürü numara yazmasına gerek kalmayacak bu teknoloji ile çağrılarınızı yönlendirip nerede olursanız olun, aramaları kaçırmayı engelleyebilirsiniz.

İşe Yarar Teknoloji Her Zaman Yanınızda

Şirketin misyonu, müşterilerinin şirketlerini diğer firmalara göre daha güçlü göstermesini sağlayacak bilgi teknolojileri hizmeti sunmaktır. Ürünleri ve sunduğu hizmetleri müşterilerinin hem zamandan hem paradan tasarruf etmesi için geliştirilmiştir. Dünya üzerinde birbirine bağlı küresel ağlar oluşturmuş şirket, 100 milyon dolar kadar yatırım yapmıştır. Sanal ofislerin en büyüğü olan bu site levent sanal ofis başlığı altında da hizmet vermektedir.

Kritik derece olan projelerin riske atmaya değmeyecek noktalar olduğunu belirten şirket, her zaman ulaşılabilir olmak için yedi gün yirmi dört saat dünya çapında bir ağ merkezi sağlar. Bu ağ merkezi, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmeleri için oldukça sıkı çalışılmış bir araştırmanın pratiğe dökülmüş halidir. Servcorp şirketi, her ülkede destek alabileceğiniz bilgi teknolojileri uzmanlarını da bünyesinde barındırmaktadır.

Paylaşılan Çalışma Alanı Teknolojisi

Servcorp, dünya üzerinde tanınmış ve dünya lideri bir firmadır. Veri alt yapısında oldukça iddialı iyileştirmeler mevcuttur. Sisteme anında giriş yapılabilmesi için 1gb’a kadar hızla çalışır. Hizmetlerin kalitesinin ve performansının korunması için sürekli kontroller yapılır. VLAN, VPN ya da herhangi bir internet bağlayıcısı ile sisteme giriş yapılabilir. Kurulumların hızlı, kolay ve sorunsuz olmasını sağlamak için profesyonel ekibe sahiptir. Tüm ağlarda %99,99 kesintisiz çalışma imkanı sunmaktadır.

Geliştirilmiş Ses Altyapısı

Global ağ olan şirketin, pek çok ilginç ses özelliği bulunmaktadır. Bulut hub hizmetleri ile ortak yürüttükleri hizmetlerde şirket içi güvenliği sağlamak için Cisco uçtan uca ses ağı oluşturulmuştur. Bu ses ağı on beş katılımcıya kadar konferans olanağı sağlamaktadır. Video özelliğine sahip tüm telefonlarda, tüm konumlarda kullanılabilirler. Global ağa dahil olan şirketler arasında ücretsiz görüşmeler sağlar. Uluslararası arama ücretlerinde büyük ölçüde indirim sağlamaktadır. E mail ve e fax hizmeti sunmaktadır. Global olarak numara taşınabilirliği sunan şirket, dünya çapında seyahat ederken hat değiştirme, telefon değiştirme zorunluluğunu ortadan kaldırmayı amaçlamaktadır.

Piyasadaki en hızlı kablosuz ağ hizmeti sunan Servcorp.com.tr, 160 ve üzeri kablosuz etkin noktaya güvenli internet erişim hizmeti sunmaktadır. Diğer sağlayıcıların aksine firma, sizlere internet erişiminizin hızı hakkında bilgi verebilmektedir.

Özel güvenlik duvarlarına sahip olan bu firma, herhangi bir aracı kuruluşa gerek duymadan kendi güvenliğini oluşturmuş durumdadır. VLAN segmentasyonu ve özel wifi güvenliği sağlamaktadır. Global operasyon merkezleri tarafından desteklenen ve yüzde yüze yakın garanti sunan şirket, haftanın her günü ve günün her saati itinayla yönetilmektedir.

Servcorp global ortak paylaşım alanı sunan sistem olarak tanımlanıyor olsa da yurt dışında arama ücretlerinizi de düşürme imkanına sahip. Global ağa sahip olan site, dünyanın neresinde olursanız olun sizleri takip edecek şekilde planlamayı öngören yapıya sahiptir. Çalıştığınız yerdeki yerel alt yapıya uygun olarak çalışmasına devam edecek şekilde planlanmıştır. Bu siteyi kullanan şirketler için geliştirilmiş pek çok avantaja sahiptir.

Hareket halindeyken, seyahat ediyorken aramalarını kaçırmak istemeyenler için en kolay yol telefonu başka bir telefona yönlendirmektir. Yurt içinde kolaylıkla yapılabilen bu yöntem, yurt dışında daha zorlu süreçlerden geçmektedir. Servcorp hizmetinden faydalananlar için aslında durum bu kadar zorlayıcı değildir. Bilgisayarınız ya da telefonunuzun başında olmanıza bile gerek kalmadan kolaylıkla gelen çağrıları diğer telefonlarınıza yönlendirebilirsiniz.

Son dakika toplantıları için bünyesinde online toplantı odaları ya da ofisler bulunduran sistemde bu ofisleri isterseniz on dakikalığına isterseniz tüm gün rezerve edebilirsiniz. Kırk binin üzerinde iş insanları ile bağlantıda kalabilmek bu sistem ile çok kolay. Firmalar ürünlerini, hizmetlerini, etkinliklerini satmak için doğrudan alıcısıyla iletişim haline geçebilir.

Bu sistemde, hizmetlerde tam kontrol sağlamanın yanında çevrim içi faturalandırmalar sayesinde, hizmetlerdeki maliyetler şeffaflıkla gün yüzüne çıkabilmektedir. Dünyanın herhangi bir yerinde toplantı odası rezerve etmiş, kurye talep etmiş ya da alım satım gerçekleştirmiş olun, sistemdeki faturaları dilediğiniz zaman indirip istediğiniz ince ayrıntısına kadar inceleyebilirsiniz.

OneFax Hizmeti

Kablolarla bağlı makinelere, faks makinelerine veda edebileceğiniz bu sistem onefax hizmeti sunmaktadır. Onefax, işinizin gereklilikleri sizi nereye götürürse götürsün, kendinizi ve işinizi çalışır durumda tutabilmek için yeni geliştirilmiş bir e posta faks hizmetidir. Fakslarınızı doğrudan bilgisayarınıza ya da telefonunuza alırsınız ve kolaylıkla çıktı alabilirsiniz.

Her an hizmet satın almış müşterilerinin yanında olan bilgi teknolojileri uzmanlarıyla karşılıklı görüş alışverişi yapabilme imkanı sağlanmaktadır. Günlük konularda ve işletmeniz konularında sizlere destek olabilecek yüzün üzerinde bilgi teknolojisi uzmanı çalıştırmaktadır.

Kritik olan durumlarda yardımcı olmak için sistemde bulunan tam zamanlı çift dilli bilgi teknolojileri uzmanları çalışmaktadır. Bu uzmanlara ulaşabilmek için sadece telefonlarınızdan bir sayısını tuşlamanız yeterli olacaktır. Servcorp hizmeti, global operasyon merkezi tarafından desteklenmektedir.

Servcorp şirketi, dünya çapında bir kalite yakalamak isteyenler için birinci kalite bir deneyim sunmaktadır. Telefon cevaplayan resepsiyonistler çağrı merkezlerinden değil, katlardaki görevliler tarafından gerçekleştiriliyor, böylelikle kalite sağlanmış oluyor. Eğer dilediğiniz notlar var ise onları iletebiliyor ve kişisel sekreterinizi özelleştirebiliyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir