Cyberpunk 2077 Türkçe dil desteği olacak mı?

Cyberpunk 2077 Türkçe dil desteği olacak mı?

E3’e damga vuran oyunlardan biri olan Cyberpunk 2077, en çok beklenen oyunlar arasına şimdiden girmiş durumda. Tanıtıldığı günden itibaren bir çok Türk oyuncununda radarına giren oyun, hakkında bir çok soruyu da beraberinde getirdi. Bu soruların ülkemizde en çok merak edileni ise, “Cyberpunk 2077 Türkçe dil desteği ile gelecek mi?” oldu.

Cyberpunk 2077 Türkçe dil desteğine sahip olacak mı? 

Henüz kesin bir şey bilinmese de, bugün İnternet üzerinde dolaşan bir ekran fotoğrafı bir çok kişinin kafasını karıştırmış durumda. Görselde bir Türk takipçinin, oyunun Resmi Facebook sayfasına gönderdiği mesajı görüyoruz.

Cyberpunk 2077 ile GTA 5 havasını soluyun!

The Witcher 3 ile oyun dünyasını sallayan CD Projekt Red sonunda Cyberpunk 2077 için ilk “gerçek” fragmanı yayınladı. Cyberpunk 2077 ilk fragmanıyla GTA 5 havasını solutmaya yetti!

Mesaj içeriğinde takipçinin sorduğu soru, oyunda Türkçe dil desteğinin akıbeti hakkında. Karşı taraftan gelen cevap ise şu anda bunun gündemlerinde olmadığını söylüyor.

İnternet üzerinde dolaşan bu ekran fotoğrafına gelen yorumlara göre, bir çok kişi oyuna dil desteğinin daha sonradan gelebileceğini söylüyor.

Lakin bu fotoğraf, doğruluğu henüz kesinleşmediğinden, şu anda ortaya atılmış bir söylenti olarak kabul ediliyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir