eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat
CEZA AVUKATI SİLİVRİ

CEZA AVUKATI SİLİVRİ


Karmaşık yaşam düzeninin düzene konulması ve suç işlenmesinin önüne geçilmesi amacıyla kanun koyucu Türk Ceza Kanunu, Ceza Muhakemesi Kanunu ve diğer kanunlar aracılığıyla bazı düzenlemeler yapmıştır. Ceza Avukatı, ceza mahkemelerinin görevine giren yargılamalarda deneyime, bilgiye ve uzmanlığa sahip kişidir. Ceza avukatı,direkt kişi özgürlüğünü ilgilendiren bir alanda işlev icra eder. Dolayısıyla, hakkında ceza davası yürütülen kişiler en iyi ceza avukatı ile temsil edilmek istemektedirler.

En iyi ceza avukatı, müvekkilinin problemini en iyi anlayan ve en iyi çözümü üreten avukattır.  Ceza hukuku alanında uzman bir kişi olarak, soruşturmanın başlamasından yargılamanın sonuna kadar taraflara en iyi ve en etkili hukuki yardımda bulunur.

Ceza Avukatı Ezgi Merve BİLGİÇ,  ceza dava ve soruşturmalarında taraflara etkili şekilde hukuki yardımda bulunmayı kendisine amaç edinmiştir.  Ceza Avukatı Silivri başta olmak üzere İstanbul’un birçok ilçesinde avukatlık ve hukuki danışmanlık faaliyetini yürütmektedir.  Şeffaf, sır saklayan, dinamik ve yenilikçi anlayışıyla problemlere çözüm bulmaktadır.

Ceza Avukatı Ezgi Merve BİLGİÇ, Silivri’de hukuki destek hizmeti vermekte olup, hukuki destek verdiği suçlar aşağıda özetlenmiştir:

*Hayata karşı suçlar: Kasten adam öldürme, taksirle adam öldürme, insan ticareti

* Vücut dokunulmazlığına karşı suçlar : Kasten yaralama, taksirle yaralama

* Cinsel dokunulmazlığa karşı suçlar : Cinsel saldırı, cinsel taciz, cinsel istismar

* Hürriyete karşı suçlar : Tehdit, şantaj, kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma, konut dokunulmazlığının ihlali

* Şerefe karşı suçlar : Hakaret

* Özel hayata karşı suçlar : Özel hayatın gizliliğini ihlal, haberleşmenin gizliliğini ihlal

* Mal varlığına karşı suçlar : Hırsızlık, kullanma hırsızlığı, yağma (gasp), mala zarar verme, güveni kötüye kullanma, dolandırıcılık

* Kamu güvenine karşı suçlar : Parada sahtecilik, resmi belgede sahtecilik, mühürde sahtecilik, özel belgede sahtecilik

* Genel ahlaka karşı suçlar : Müstehcenlik, fuhuş, kumar oynanması için yer ve imkan sağlama

Kendisini ceza hukuku alanında geliştirmiş, deneyimli ceza avukatı Ezgi Merve BİLGİÇ’e ve Bilgiç Hukuk Bürosu’na  ulaşmak için [email protected] adresine mail gönderebilir veya iletişim sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir