eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat
Boom Beach Benzeri, Keyiften Dört Köşe Yapan 15 Mobil Oyun

Boom Beach Benzeri, Keyiften Dört Köşe Yapan 15 Mobil Oyun

Android ve iOS’ta, yani mobil oyun dünyasında büyük bir yere sahip olan geliştirici Supercell’in birçok eğlenceli ve milyonlarca indirmeye sahip oyunu bulunuyor. Supercell’in geliştirdiği Boom Beach, Clash of Clans, Hay Day ve Brawl Stars gibi oyunlar şu anda mobil oyun dünyasının en popüler oyunları arasında yer alıyor.

Boom Beach topçu birliği, Clash of Clans köy düzenleri ve Clash Royale sandıkları mobil oyuncuların hayatında büyük yer etmiş terimler. Brawl Stars’ın eğlenceli 3v3 modları ve Avengers modu da mobil oyuncular tarafından büyük beğeni toplamayı başardı. Hay Day de ise efsane Facebook oyunu Farmville tarzı çiftçilik yaparak güzel vakit geçirebiliyorsunuz.

Bir de bildiğiniz gibi Supercell’in piyasaya sürmeye hazırlandığı Rush Wars oyunu var, bu oyun henüz Türkiye’de indirmeye sunulmadı ancak geçtiğimiz günlerde bunu nasıl yapabileceğinize dair bir rehber hazırlamıştık. Rush Wars da Supercell’in hit yapmasını beklediği oyunlardan. Lafı daha fazla dolandırmadan listemize geçelim:

Boom Beach tutkunlarının hoşuna gidecek oyun önerileri:

Brawl Stars

Yapımcı: Supercell Boyut: 105 MB Oyunun Puanı: 4,5 yıldız

Brawl Stars, arkadaşlarınız ile birlikte takım oluşturup birbirinden farklı oyun modlarında eğlenceli dakikalar geçirebileceğiniz bir oyun. Clash of Clans ve Clash Royale’in yapımcısı Supercell’den gelen oyunun grafikleri de bahsettiğimiz oyunlara benzer. Oyunda farklı özelliklere sahip birçok karakterden istediğinizi seçip oynayabiliyorsunuz.

Brawl Stars indir:

Brawl StarsİNDİR

Brawl StarsİNDİR

Rush Wars

Yapımcı: Supercell Boyut: 94 MB Oyunun Puanı: 4,4 yıldız

Rush Wars, farklı özelliklere sahip karakterler ve bu karakterlere özel farklı ekipmanlarla bir takım kurmanız gereken bir oyun. Bu takımla birlikte oyun içerisinde farklı coğrafyalara gidip maden bölgelerini keşfediyor, düşmanları alt ediyor, ödüller kazanıp, madenleri ele geçiriyorsunuz. Oyun henüz Türkiye’de indirmeye sunulmadı ancak oyunu nasıl indirip oynayabileceğinize dair detaylı bir rehber hazırladık.

Türkiye’de henüz yayınlanmayan Rush Wars nasıl indirilir sorusunun cevabı için buraya tıklayabilirsiniz.

Hay Day

Yapımcı: Supercell Boyut: 109 MB Oyunun Puanı: 4,6 yıldız

Hay Day, bir çiftçi olmasanız bile doğayla bir olmanızı ve toprak işleriyle en basit şekilde uğraşmanıza imkan sağlıyor. Hay Day’de amacınız eski Facebook oyunu Farmville’deki gibi çiftliğinizi kurup, ürün elde etmek. Daha sonrasında çiftliğinizi büyütebildiğiniz kadar büyütmek. Eğer zaman geçirmek ve bu zamanın eğlenceli geçmesini istiyorsanız Hay Day size bu konuda yardımcı olacaktır.

Hay Day indir:

Hay DayİNDİR Hay DayİNDİR

Clash of Clans

Yapımcı: Superell Boyut: 110 MB Oyunun Puanı: 4,6 yıldız

Clash of Clans, Supercell’in oyun geliştirmeye devam etmesini sağlayan ve tabiri caizse bugün var olmasını sağlayan mobil oyundur. Oyundaki amacınız, köyünüzü organize edip, ordunuzu kurup düşmanlarınızı yerle bir etmek. Eğer bir toplulukla ordunuzu güçlendirmek istiyorsanız oyunda bir Clan’a da katılabilirsiniz.

Clash of Clans indir:

Clash of ClansİNDİR Clash of ClansİNDİR

Clash Royale

Yapımcı: Supercell Boyut: 99 MB Oyunun Puanı: 4.3 yıldız

Clash Royale, favori Clash karakterlerinizi içeren gerçek zamanlı çok oyunculu özelliğine sahip bir oyun. Clash of Clans birliklerinden karakterler, büyüler ve defans mekanikleri içeren düzinelerce kartı toplayıp geliştiriyorsunuz ve gerçek zamanlı çok oyunculu oyun modunda rakiplerinizle kapışıyorsunuz. Amacınız rakibinizin Kralını ve Prensesini düşürmek.

Clash Royale indir:

Clash RoyaleİNDİR Clash RoyaleİNDİR

Boom Beach

Yapımcı: Supercell     Boyut: 102 MB Oyunun Puanı: 4,5 yıldız

Boom Beach, beyninizi kullanıp birliklerinizi kötü Blackguard’a karşı savaştırıp galip gelmeye çalıştığınız eğlenceli ve vakit geçirmelik bir strateji oyunu. Oyunda mahkum edilmiş ada insanlarını kurtarmak için düşman üslerine saldırabilir ya da arkadaşlarınızla birliklerinizi birleştirip diğer birleşmiş düşmanlarla savaşabilirsiniz.

Boom Beach indir:

Boom BeachİNDİR

Boom BeachİNDİR

Battle Glory 2

Yapımcı: MG Studio LLC Boyut: 66 MB Oyunun Puanı: 4,5 yıldız

Battle Glory 2, 3 milyonun üzerinde indirmeye sahip olan Battle Glory oyunun devam oyunudur. Oyunda amacınız birliğinizi kurup, bir klana katılıp öbür klanlara saldırmak. Geliştiricinin söylediğine göre oyuncular bazen bir günün 20 saatini, hatta 2-3 gün arka arkaya oyundan çıkmayarak karşı klanları yenmeye çalışıyorlar.

Battle Glory 2 indir:

Battle Glory 2İNDİR

Army of Heroes

Yapımcı: Plamee Tech (CY) Limited Boyut: 46 MB Oyunun Puanı: 4,6 yıldız

Army of Heroes için Clash of Clans’ın karakterleri ve evreni biraz daha gerçeğe yakın olan versiyonu diyebiliriz. Oyunda yine üssünüzü kurup, askeri araçlarla ve birliklerle güçlendirip savaşlara katılıp düşmanlarınızı yok etmeye çalışıyorsunuz. Oyunun grafikleri de bir strateji oyunu için tatmin edici seviyede. Ayrıca oyunun Türkçe dil desteği de bulunmakta.

Army of Heroes indir:

Army of HeroesİNDİR Army of HeroesİNDİR

Jungle Heat: War of Clans

Yapımcı: My.com B.V. Boyut: 86 MB Oyunun Puanı: 4,3 yıldız

Jungle Heat, General Kan Emici’nin işgali altındaki tropiklerde petrol ve altın dolu olan bir evrende geçiyor. Oyundaki amacınız yerel zenginlikleri çıkartıp, onlardan faydalanıp, üssünüzü güçlendirip, başka kişilerle bir olup düşmanlarınızı yenmeye çalıştığınız bir strateji oyunudur. Oyundaki savaş mekanikleri de kafanızı fazla yormadan eğlenceli bir oynanış sunuyor.

Jungle Heat indir:

Jungle Heat: War of ClansİNDİR

Jungle HeatİNDİR

Pocket Troops: Strateji RPG

Yapımcı: Azur Interactive Games Limited Boyut: 49 MB Oyunun Puanı: 4,3 yıldız

Pocket Troops, karakterlerinizi geliştirip konuşlandırdığınız ve düşmanlarınızı yene yene ilerlediğiniz oldukça eğlenceli bir platform-strateji oyunu. Oyunun özellikle müzikleri tabiri caizse ‘gaza getirici’ ve hepsi özel olarak oyun için hazırlanmış. Oyunda farklı özelliklere sahip farklı karakterlerden bir ekip kurup bölümleri geçmeye çalışıyorsunuz.

Pocket Troops indir:

Pocket Troops: Strateji RPGİNDİR

Pocket Troops: Strategy RPGİNDİR

Brawl Troopers

Yapımcı: Azur Interactive Games Limited Boyut: 30 MB Oyunun Puanı: 4,4 yıldız

Brawl Troopers da yine Azur Interactive Games Limited isimli geliştirici tarafından geliştirilen Pocket Troops’a benzer bir oyun. Oyundaki amacınız yine birbirinden farklı özelliklere sahip karakterleri toplayıp, bir kompozisyon oluşturup önünüze gelen düşmanları sırayla strateji yapıp yenerek bölümleri geçmek.

Brawl Troopers indir:

Brawl TroopersİNDİR

Mighty Battles

Yapımcı: Hothead Games Boyut: 89 MB Oyunun Puanı: 4,3 yıldız

Mighty Battles, gerçek zamanlı 1’e 1 çatışmalarda birliklerinizi konuşlandırıp onların saldırılarını da sizin kontrol ettiğiniz bir strateji oyunu. Oyunda komutan olarak göreviniz düşman üslerini yok etmek. Bunun içinde birimlerinizi dalgalar halinde konuşlandırmanız ve bunu iyi planlamanız gerekiyor. Boş vaktinizi değerlendirmek için gayet hoş bir oyun.

Mighty Battles indir:

Mighty BattlesİNDİR Mighty BattlesİNDİR

West Legends: 3v3 MOBA

Yapımcı: Taihe Games Boyut: 91 MB Oyunun Puanı: 4,1 yıldız

West Legends: 3v3 MOBA, 3 kişilik takımlar halinde, farklı özelliklere sahip karakterlerle birlikte birbirinize karşı savaştığınız Brawl Stars MOBA oyunun Vahşi Batı temalı hali diyebiliriz. West Legends’ta Brawl Stars’dan farklı olarak karakterinizin hangi özelliğini geliştirebileceğinizi seçebiliyorsunuz.

West Legends indir:

West Legends: 3V3 MOBAİNDİR West Legends: 3v3 Team BattleİNDİR

Rise of Kingdoms: Lost Crusade

Yapımcı: Lilith Games Boyut: 99 MB Oyunun Puanı: 4,4 yıldız

Rise of Kingdoms: Lost Crusade, en az Clash of Clans kadar popüler bir oyun keza iki oyunun mantığı da çok benzer. Rise of Kingdoms’un Clash of Clans’tan farkı oyunda gerçek devletlerin/imparatorlukların yer alması. Oyunda Osmanlı İmparatorluğu’nu alıp, birliklerinizi güçlendirip müttefik devletlerle düşmanlarınızı yenmeye çalışabiliyorsunuz.

Rise of Kingdoms indir:

Rise of Kingdoms: Lost CrusadeİNDİR Rise of KingdomsİNDİR

The Mighty Quest for Epic Loot

Yapımcı: Ubisoft Entertainment Boyut: 97 MB Oyunun Puanı: 4,3 yıldız

The Mighty Quest for Epic Loot, Ubisoft’un mobil için geliştirdiği en son oyun. Oyundaki amacınız, karakterinizi geliştirerek önünüze çıkan kalelerdeki düşmanlarınızı yenerek diğer bölüme geçmek. Oyunda ayrıca Assassin’s Creed serisinden tanıdığımız ve sevdiğimiz Ezio Auditore de bulunuyor.

The Mighty Quest indir:

The Mighty Quest for Epic LootİNDİR Mighty Quest For Epic LootİNDİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/micderc1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/micderc1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/micderc1/...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/micderc1/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35