eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat
Avantajlı Elektronik Sigara Juul

Avantajlı Elektronik Sigara Juul

Elektronik sigarada en çok satış rekorunu elinde tutan juul, kullanıcılara daha az yanma hissi oluşturarak sigara içme imkanı tanıyor.

Zararın en aza indirilmiş olacağı şekilde juul ile sigara içme isteğinizi bastırabilirsiniz. Tasarım ve içerik olarak da size en az zarar verecek şekilde oluşturulmuştur. Akıllı ısıtma merkezi sayesinde direkt olarak kapalı sistem ısıtma buhar ile avantajlı kullanım sağlanıyor. Elektronik sigara tercihi için arada kalanlar için sahip olduğu farklar ile seçimi kolaylaştırıyor.

Juul Pod E-Sıvı

Bakıldığında elektronik sigarada kullanılan pod e sıvı olduğunu göreceksiniz. Bu gerçek buharı oluşturmak için kullanılır. Buhar ürünlerinde kullanılan sıvının adıdır. Direkt olarak buharın oluşturulmasını sağlayacaktır. E sıvı ile kartuşun karışımı ile size sigara içiminin tıpkı normal sigarada olduğu gibi bir his yaratılmaya çalışılmıştır. Bu sayede sigara içme hissinin büyük ölçüde azaltılması da sağlanmış olacaktır.

Kartüş Detayları;

Sigarının içinde kullanılan kartuşun içinde propilen glikol ve glikerin %90’a kadar bulunuyor. Benzoit asit tütün ve diğer maddelerde bulunup doğal olarak oluşan bir madde. Nikotin ve lezzet de aynı şekilde farklı aromalar ile sunuluyor.

Juul Fiyat

Peki, satın almak istediğiniz sigara juul pod için fiyat nedir? Başlangıç ve diğer seçenekleri olduğundan geniş bir fiyat aralığına sahip diyebiliriz. Bunu değerlendirip, direkt olarak uygun fiyatlar üzerinden satın almayı sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir