Amazon Kendi Mesajlaşma Uygulamasını Açıyor

Amazon Kendi Mesajlaşma Uygulamasını Açıyor

Mesajlaşma uygulaması alanı Apple, Facebook ve Google’ın (diğerlerinin yanı sıra) son derece sıcak olduğu ve Amazon da eylemde bulunmak istiyor gibi görünüyor.

AFTVnews, Amazon’un Android, iOS ve masaüstünde her zamanki formül üzerinde birkaç kıvrım sözü veren bir mesajlaşma uygulaması olan Anytime üzerinde çalıştığını gösteren müşteri anketi bilgilerine sahip olduğunu iddia ediyor.

Mesaj şifreleme, video, ses ve (tabii ki) çıkartmalar gibi esaslara sahiptir, ancak bildirildiğine göre, grup sohbetlerine kaydolmayı ve grup sohbetlerine katılmayı kolaylaştıracak birkaç kanca vardır.

Birine ulaşmak için sadece bir isme ihtiyacınız olurdu, bir şey var burada telefon numaralarına WhatsApp tarzı bağımlılığı yok.

İnsanları konuşmaya veya fotoğraf paylaşmaya davet etmek için yalnızca Twitter stili @ açıklamalarını kullanmanız ve sohbetlerin en önemli olanlarını tanımlamak için renk kodlayabilirsiniz.

Doğal olarak, app benzeri işlevler (grup müzik dinleme ve yemek siparişi verme gibi) ve işletmelerle alışveriş veya müşteri hizmetleri için sohbet etmenin sözleri vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir