eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat
Altın Kelebek’te ödül alan Pınar Altuğ’dan eleştirilere tepkisi sert oldu

Altın Kelebek’te ödül alan Pınar Altuğ’dan eleştirilere tepkisi sert olduPınar Altuğ Atacan, Çocuklar Duymasın dizisindeki başarısıyla ‘En İyi Komedi Dizisi Kadın Oyuncusu’ ödülünü aldı. Ödül sonrası eleştirilen oyuncu, “Alırken utanmadın mı?” yorumuna sert tepki gösterdi.
Çocuklar Duymasın’ın başrol oyuncusu Pınar Altuğ Atacan, 45. Altın Kelebek Ödülleri töreninde ‘En İyi Komedi Dizisi Kadın Oyuncusu’ ödülünü aldı. Altuğ’a arkadaşlarından sosyal medyada tebrik mesajı yağdı.

“ÖDÜLÜ ALIRKEN UTANMADINIZ MI?”

Altuğ’a tebrik mesajlarının yanı birçok kişi tarafından da eleştirildi. Bir sosyal medya kullanıcısı ‘Ödülü alırken utanmadınız mı?’ diyerek sert bir eleştiride bulundu.

“BEN BUNUNLA GURUR DUYARIM”

Bu sert yoruma sinirlenen Altuğ takipçisine şu yanıtı verdi: “Utanmak? 17 senedir beğenseniz de beğenmesiniz de Türkiye’nin en kıymetli dizilerinden hatta efsanesinde rol alıyorum, ben bununla gurur duyarım!”

AŞİRET GELİNLERİNE BENZETİLDİ

Ünlü oyuncunun ödül töreninde taktığı takılarla sosyal medyada çok eleştirildi. Altuğ’un boynundaki altın zincirleri gören bir takipçisi, oyuncuyu aşiret gelinlerine benzetti.

.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir