eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat
Alanya’da Alışveriş Olanakları

Alanya’da Alışveriş Olanakları

 

Alanya’da yaşayan veya ziyaret amacıyla orada bulunan kişiler için farklı alışveriş olanaklar mevcuttur. PLACES TO SPEND TİME İN ALANYA  arasında Time Center AVM gelmektedir. Burada alışveriş adına aklınıza gelebilecek tüm firmaların mağazalarını bulabilirsiniz. Ayrıca Time Center AVM, yemek ve eğlence adına da sizlere birçok seçenek sunuyor.

Markalar

Alışveriş merkezi bünyesinde LCW, Defacto, Colin’s, Penti, AVVA, Migros, Watsons, Flo gibi farklı alışveriş noktaları bulunduruyor. Bunlar dışında Pratik Optik’e uğrayarak farklı gözlük modellerini inceleyebilir veya English Home’dan farklı ev ürünlerine sahip olabilirsiniz. МАГАЗИНЫ АЛАНИИ  hediyelik ürün veya ihtiyaçlarınız için birçok alternatif barındırıyor. Diami deri ziyaret edilerek sevdiklerinize veya kendinize farklı deri ürünleri satın alabilirsiniz.

Etkinlikler

ТОРГОВЛЯ В АЛАНИИ  konusunda Time Center AVM ile ziyaretçilerine birçok alternatif sunarken, farklı etkinlikleri ile de ön plana çıkıyor. Cleopatra Ink ile cesur bir girişim yaparak vücudunuza anlamlı dövmeler yaptırabilirsiniz. Hayal Restaurant’ta farklı lezzetli yemeklerin tadına bakabilir, ailenizle güzel vakit geçirebilirsiniz. Aynı zamanda Malatya yöresine özgü ürünleri ile Malatya Pazarı da müşterine farklı lezzetler sunuyor. Buradan alışveriş yaparak lezzetli ikramlar ile misafirlerinizi şaşırtabilirsiniz.

Time Center AVM tek başına halkın ihtiyaçlarına cevap verebilen bir alışveriş merkezi olarak, oldukça fazla ziyaretçi almaktadır. Günün her saati ve özellikle hafta sonları insanların eğlenceli vakit geçirebilmek ve ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına tercih ettiği bu alışveriş merkezine sizler de mutlaka uğramalısınız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir