Windows 10 Pro Neredeyse Ücretsiz!

Windows 10 Pro Neredeyse Ücretsiz!

Microsoft’un en güncel işletim sistemi olan Windows 10, Windows 7’nin sevilen yönleri ile Windows 8’in modern tasarımını muhteşem bir şekilde birleştiriyor. Windows 10’un tek dezavantajı, Pro versiyonunun 1000 TL gibi astronomik bir fiyata sahip olması. Belki de öyle değildir! Goodoffer24.com üzerinden sınırlı süreliğine Windows 10 lisansını sadece 13 dolara satın alabilirsiniz.

Goodoffer24.com üzerinden Windows ve Office yazılımlarını, ayrıca Oyun ürün anahtarlarını ve oyun kartlarını kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Goodoffer24.com, yeni lisansları ve yazılım ürün anahtarlarını en iyi fiyatlarla hızlı e-posta yolu ile alabileceğiniz bir ürün anahtarı pazarıdır. Goodoffer24.com üzerinden Windows 10 Pro aktivasyon kodunun yanı sıra Xbox Live Gold üyeliği ya da PUBG gibi popüler oyunlara da ulaşabilirsiniz.

Webtekno takipçileri, Goodoffer24.com’da Yazılım Ürünleri kategorisinde gerçekleştirdikleri herhangi bir alışverişlerinde webtekno15 promosyon kodunu kullanarak %15’lik bir ek indirimin sahibi olabiliyorlar. Promosyon kodunun kullanılması halinde bazı ürünlerin fiyatları aşağıdaki gibi olacaktır:

  • Windows 10 Pro Professional CD-KEY (32/64 Bit) ->11.90 Dolar
  • Microsoft Office 2016 Pro Professional Plus CD-KEY (1 PC) -> 26.95 Dolar
  • Windows 10 Pro + Office 2016 Pro –Bundle ->33.18 Dolar
  • Microsoft Office 365 Professional PLUS Account For 1 Device (32/64 Bit) -> 20.11 Dolar

Goodoffer24.com üzerinden satın aldığınız ürünler hızlı ve kolay bir şekilde sizlere e-posta yolu ile iletilir. Böylece günlerce kargo beklemek zorunda kalmazsınız. Ürününüz ile ilgili herhangi bir sorun olduğunda ise müşteri hizmetleri ile kolay bir şekilde iletişime geçebilirsiniz.

Goodoffer24.com’da nasıl sipariş verebilirsiniz?

Goodoffer24.com üzerinden alışveriş yapmak, herhangi bir çevrimiçi alışveriş sitesinde alışveriş yapmak kadar kolaydır. İlk olarak satın almak istediğiniz ürünü alışveriş sepetinize atın. Daha sonra sağ altta bulunan ‘Apply Discount Code’ (İndirim kodunu uygula) seçeneğine tıklayın ve ardından yukarıda belirttiğimiz promosyon kodunu kullanın.

Ardından kodu girdiğiniz bölümün hemen altında bulunan Proceed To Checkout (Ödeme İşlemine Devam Et) butonuna tıklayın. Ödeme yöntemini seçtikten ve e-posta adresinizi girdikten sonra ürününüz en kısa süre içinde e-posta olarak size ulaştırılacaktır. Bekleme derdi yok! Kısa süreliğine geçerli olan promosyon kodunu kullanın ve ihtiyacınız olan yazılıma indirimli olarak ulaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir