eşya depolama uluslararası evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat
Twitter, Macbook İçin Masaüstü Uygulamasını Yayınladı

Twitter, Macbook İçin Masaüstü Uygulamasını Yayınladı

Apple, macOS Catalina’yı yayınladığında bir yenilik olarak iPad uygulamalarının artık Mac’lerde de kullanılabileceğini açıklamıştı. iPad uygulamalarının Mac’lerde kullanılabilmesi için Mac Catalyst teknolojisi kullanılıyor. Geliştiriciler, kendi uygulamalarını Catalyst teknolojisine uyumlu hale getirdikçe, Mac’lerin masaüstünde daha fazla iPad uygulaması görmeye başlayacağız. 

Twitter, Catalyst teknolojisi ile Mac masaüstünde çalışacak uygulamasını bugün yayınladı. An itibarıyla Mac kullanıcıları, Twitter Mac uygulamasını App Store’dan indirebiliyorlar. Twitter’ın yeni uygulaması mobil cihazlarda alışkın olunan özelliklerin çoğunu Mac kullanıcılarına da sağlıyor. Üstelik Mac’ler için yapılan Twitter uygulamasında Karanlık Mod desteği de mevcut durumda. 

Twitter’ın Catalyst teknolojisinden yararlanan Mac uygulamasını Mac’lerinizde bulunan App Store’dan bugün itibariyle indirebilirsiniz. Bakalım Twitter’ın ardından hangi geliştiriciler, kendi mobil uygulamalarını Mac’lere uygun hale getirecekler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir