Türkiye’de Bulunan Tüm Xiaomi Mi Mağazaları ve Adresleri

Türkiye’de Bulunan Tüm Xiaomi Mi Mağazaları ve Adresleri

Türkiye’de bulunan Xiaomi Mi mağazaları, uzun süredir yeni açılışlarla kendini duyurmaya ve bu sayede pek çok teknoloji ilgilelirini ön plana çıkarmaya devam ediyor. Birbirinden farklı olarak pek çok şehrin ilçesinde hizmet veren mağazalarda, resmi olarak ürünler sunuluyor ve tanıtımları yapılıyor. Bir Çin markası olan Xiaomi Mi, dünyanın belki de en çok sevilen uygun fiyatlı teknoloji markalarından biri. 

Gerek cep telefonu, gerek powerbank gibi pek çok cihazı ile gündeme gelen marka, aynı zamanda kulaklık modellerinden tutun da akıllı saatlere kadar geniş bir skalada hizmet sunuyor ve üretim yapıyor. Hem satış öncesi hizmeti, hem de satış sonrası gösterdiği kaliteli müşteri ilişkileri yaklaşımı ile Türkiye pazarını çok daha büyütmek isteyen marka, alanında uzman bir çalışma sunmak için Xiaomi Mi ismiyle orijinal ve lisanslı olarak hizmet veriyor. 

Bu yüzden resmi mağazalara ulaşmak isteyenler için, aşağıda detaylı bir adres listesi yapıyoruz. Xiaomi mİ8, Xiaomi redmi note 7 ve daha pek çok mobil cihaz için yeni kampanyalar sunan marka, mağazalarında çok daha anlık kampanyalar sunarak hizmet vermeye devam ediyor. Tek yapmanız gereken ihtiyaçlarınıza yönelik satın alma işlemlerini fiziksel olarak yapmak ise, sizin için hazırladığımız bu mağaza listesini rahatlıkla kullanmaya başlayabilirsiniz. 

Her Mi Store logosu gördüğünüz yer resmi Xiaomi mağazası mı?

Mağaza konusunda ülkemizde maalesef ki pek çok farklı anlayış var. Küçük servisler, yerel servisler ve özellikle ufak tamir atölyeleri daha fazla marka müşterisi çekmek için Xiaomi Mi teknik servisi tarzında logolar kullanarak kendilerini orijinal ve resmi olarak gösterebiliyor. Dükkanların içini, hizmet yapısını ve bütün görsel detaylarını Xiaomi Mi store olarak dizayn edenler dahi çok fazla. Bu yüzden mağazaların seçiminde, aşağıda sizin için hazırladığımız listedeki store seçimlerini inceleyebilir, doğrudan teknik destek almak istediğiniz zaman bu mağazalara ulaşabilirsiniz.

Bu sayede hem daha sağlıklı bir sonuç elde etmiş olursunuz, hem de kaliteli ve bizzat yetkili servise ulaşmış olacağınız için cihazınız ekstra hasar almamış olur. Yetkili olduğunu iddia eden teknik servisler cihazınıza beklenmeyen zararlar verebilir. Bu yüzden kesinlikle lisanslı ve yetkili servislere ulaşmanızı önermekteyiz. Yetkili olduğunu iddia eden ama teknik servis konusunda sorun yaşatan pek çok atölye, cihazınızı verimsiz bir hale getirebilir. 

Mi Store logosuna ulaşmak oldukça kolay olduğu için hemen hemen pek çok telefon servisi, bu logoları indirerek kendi mağazalarına asmakta ve müşterileri yanıltmaktadırlar. Cihaz konusunda yetkinliğe sahip oldukları için de yetkili servis ismi ile çalışmaktadırlar. Bu yüzden mağaza seçimi yaparken, resmi Xiaomi Mi store seçimi yapmanız size artı sağlayacaktır. Hem orijinal ürün seçimi, hem de yedek parça ve teknik servis hizmetleri için işinizi kolaylaştıracaktır bu durum. 

Resmi Mi Store mağazalarından garantili alabileceğiniz Xiaomi ürünleri:

Resmi Xiaomi Mi mağazalarında satışa sunulan ve oldukça büyük talep gören garantili Xiaomi ürünlerini şu şekilde listeleyebiliriz:

Xiaomi Mi 8 Xiaomi Mi 8 LİTE Xiaomi Mi 9 Xiaomi Redmi Note 7 Xiaomi Note 8 pro Xiaomi Redmi 6a Mi Powerbank Xiaomi Mi akıllı saat  Mi 8 Lite Mi Band 3 Mi 9

Güncel olarak ön plana çıkarılan ürünleri bu şekilde listeleyebiliriz. Mağazalarda hemen ulaşabileceğiniz ürünler genellikle popüler olan tasarımlar olmaktadır. Lakin Xiaomi Mi markasının diğer ürünlerine de erişebilirsiniz. Bunun için de mağazalara telefon ile ulaşarak ya da bizzat yerinde danışarak, önden bilgi alabilir ve depolarından getirmelerini sağlayabilirsiniz. 

Bu yöntem en azından almak istediğiniz ürünü resmi bir mağazadan almış olmanızı sağlayacaktır. Garantili ve yetkili bir mağazadan alışveriş yapmak, Xiaomi Mi severler için fiyat konusunda da uygun çözümler sunacaktır. Yeni nesil telefonların ne kadar yüksek özelliklerde olduğunu hepimiz biliyoruz.

Markaların yeni nesil telefonlarını ve Mi ürünlerini sürekli incelediğimiz için, Youtube kanalımızda da ön plana çıkarıyoruz. Tek yapmanız gereken resmi birimlerden bilgi almanız olacak ise, hemen aşağıda yer alan ofislere ulaşabilirsiniz. Bu konu sizin alışverişinizi daha da güvenli hale getirecek, resmi ve orjinal cihaz kaygınızı ortadan kaldırmış olacaktır.

Türkiye’de bulunan bütün resmi Mi Store mağazaları

Türkiye’de bulunan bütün resmi Mi Store mağazalarını sizin için listeliyoruz. Aşağıda yer alan listelere ulaşarak, hemen bilgi alabilir ve özellikle teknik servis ve yeni ürün alışverişi konusunda da bilgi danışabilirsiniz. Bu sayede satış öncesi hizmet ve satış sonrası hizmet için kendilerini sürekli geliştiren bir ekiple karşılaşacak, Xiaomi Mi resmi mağazaları ile doğrudan muhatap olmuş olacaksınız.

Özellikle her sene çıkan yeni nesil amiral gemisi cihazlar, akıllı saatler ve teknolojik alt yapılarından dolayı üretilen pek çok Xiaomi Mi ürünü için, bu mağazalara uğrayarak net bilgiler alabilirsiniz. Hatta mağazaların telefon numaralarını arayarak da kolaylıkla yetkin bilgilere ulaşabilirsiniz.

İstanbul dışında oturuyorsanız şayet, mağazalara telefon yoluyla ulaşarak orjinal ürünleri nereden alabileceğinizi sorabilir, gerekirse fiziksel mağazalar dışında online Xiaomi Mi mağazalarına yönlenebilirsiniz. Ama resmi Xiaomi Mi mağazalarından alacağınız bilgi her zaman en doğru bilgi olacaktır. 

1. Vadi İstanbul Xiaomi Mi Mağazası

İstanbul / Kağıthane ilçesinde bulunuyor. Bu yıl içinde hizmete açılan Vadi İstanbul mağazası, 200 metrekarelik bir alana kurulu olarak hizmet vermektedir. Bütün Xiaomi Mi ürünlerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Tem otoyolu üzerinden kolaylıkla ulaşabileceğiniz bu mağaza, yeni kampanyaları ile de gündem oluşturuyor.

2. Forum İstanbul Xiaomi Mi Mağazası

Forum İstanbul Xiaomi Mi Store, markanın ikinci mağazası olarak hizmete girmiştir. Esenler Otogarı’nın hemen arkasında yer alan Xiaomi Mi Forum İstanbul mağazasına ulaşım oldukça kolaydır. Toplu taşıma ile (metro ve otobüsler) rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. 

3. Akasya AVM Xiaomi Mi Store:

Üsküdar üzerinde bulunan bu mağaza, oldukça geniş bir ürün hacmi ile hizmet vermektedir. Xiaomi Mi Üsküdar mağazası olarak da kayıtlara geçen mağaza, yakın bir tarihte açıldığı için pek çok kişinin keşfini beklemektedir. Hem yeni nesil ürünler, hem de markanın bütün eski model cihazlarının sergilendiği bu mağaza üzerinde, kolaylıkla alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

4. Optimum Avm Xiaomi Mi Mağazası 

Ataşehir üzerinde bulunan bu mağaza, oldukça kolay bir ulaşıma sahiptir. Yeni Sahra semtinde yer alan bu mağaza, en son açılan Xiaomi Mi mağazası olduğu için aktif olarak yenilenmektedir. 

5. İzmir Optimum Mağazası

Henüz yeni açılmasına rağmen, hizmete çok sağlıklı bir şekilde başlamayan mağaza, birkaç aya kadar tamamen aktif olacak.  Ülkemizde resmi olarak hizmet veren Xiaomi Mi mağazası sayısı 4 adettir. Tabi firmadan yapılan açıklamalara göre, yetkili distribütörler bu sayıyı daha da yükselteceklerinin sinyalini vermektedirler. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir